Sobota 02.02.2019 20:45

Zadowoleni jurorzy "Dance, dance, dance" pozują przed budynkiem TVP (ZDJĘCIA)

Ewa Chodakowska Ida Nowakowska Robert Kupisz Dance dance dance

Producenci Tańca z Gwiazdami co najmniej od kilku sezonów mają wyraźny problem ze skompletowaniem obsady, która rzeczywiście mogłaby się składać z pierwszoligowych celebrytów. To nie powinno specjalnie dziwić, bo w sumie TVN i Polsat wyemitowały 21 (!) edycji tanecznego show, a kolejna lada moment zadebiutuje na antenie.

Mogłoby się więc wydawać, że ściąganie do Polski kolejnego show dla roztańczonych gwiazd będzie mało opłacalnym, a z pewnością dosć ryzykownym przedsięwzięciem. O powodzenie nie martwią się najwyraźniej producenci programu Dance, dance, dance, który już w marcu pojawi się w ramówce telewizyjnej Dwójki.

ZOBACZ: Chodakowska została jurorką tanecznego show TVP! "To będzie pozytywna szajba"

Jeszcze większym zaskoczeniem od samego show są nazwiska jurorów, którzy zajmą się ocenianiem "spektakularnych" popisów tańczących celebrytów. Jak już donosiliśmy, role te przypadły w udziale Idzie Nowakowskiej, Robertowi Kupiszowi i... Ewie Chodakowskiej.

Wygląda na to, że cała trójka świetnie się ze sobą dogaduje. W sobotni poranek Ewa, Ida i Robert pojawili się w studiu Pytania na Śniadanie, by oficjalnie zadebiutować w nowych rolach. Po wyjściu z budynku TVP jurorzy tanecznego show żartowali, śmiali się i cierpliwie pozowali do zdjęć.

Zobaczcie, jak razem wyglądają. Jesteście ciekawi, jak Chodakowska i spółka poradzą sobie jako jurorzy?

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska zasiądzie w jury światowego talent show! "Drew Barrymore to jedna z najbardziej szalonych kobiet, jakie poznałam"

« Poprzednie 1/15

Jurorzy "Dance, dance, dance" integrują się pod siedzibą TVP

2Jurorzy "Dance, dance, dance" integrują się pod siedzibą TVP

Fot. Pudelek Exclusive