Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Fani: "Gołym okiem widać, co poprawiałaś" (FOTO)

257
Podziel się

Zdjęcie zamieszczone w ramach "10 Years Challenge" wywołało spekulacje dotyczące rzekomych operacji plastycznych celebrytki.

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Fani: "Gołym okiem widać, co poprawiałaś" (FOTO)
bCytjmZN

Mimo że styczeń dobiegł już końca, gwiazdy nadal chętnie biorą udział w internetowej zabawie "10 Years Challenge", której założeniem jest opublikowanie zdjęcia swojej osoby sprzed dekady, co ma podkreślić różnice, jakie dokonały się w naszym wyglądzie. W wyzwaniu udział wzięły już m.in. Joanna Przetakiewicz, Anna Wendzikowska czy Eliza z Warsaw Shore.

Do tego zacnego grona, dołączyć postanowiła Ewelina Lisowska, która zaprezentowała swoim fanom fotografię z 2007. roku. Na zdjęciu faktycznie trudno doszukać się jakiegokolwiek podobieństwa z dzisiejszym wizerunkiem piosenkarki. Poza kolorem włosów, wagą i stylem ubierania, fani celebrytki natychmiast wychwycili pewne zmiany, które rzekomo miały zajść w wyglądzie jej twarzy.

bCytjmZP

Miałaś korekcję plastyczną nosa? Gołym okien widać, co poprawiałaś - nos, usta, itd. Po co takie zdjęcie? Chwalisz się czy żalisz? - możemy przeczytać pod zdjęciem artystki.

Niektórzy komentujący pokusili się natomiast o nieco jadu, załączając do posta wpisy typu: "Pasztet rządzi", "O boże, jaki kopciuch" czy ironiczne "Nic się nie zmieniłaś".

Naprawdę było aż tak źle?

bCytjmZV
bCytjmZW
bCytjnaq
KOMENTARZE
(257)
Gość
rok temu
Piszecie że brzydka a później zdziwieni że ludzie operacje robią sami sobie przeczycie..
gość
rok temu
ktoś ma widoczne niedoskonałości i ich nie poprawia - źle, jak poprawi to też źle bo nie jest naturalny, poza tym w okresie dojrzewania mało kto wygląda dobrze
Gość
rok temu
Teraz wygląda dużo lepiej. Pewnie, że miała operacje. Ale wygląda dużo lepiej, nie jak nadmuchana lalka. Wszystko z umiarem ludzie!
bCytjnar
Gość
rok temu
Nie ma brzydkich kobiet... Kasa. Kasa. I jeszcze raz kasa.
Gość
rok temu
Wyglada dobrze i lepiej, czyli udało się!
Najnowsze komentarze (257)
Gość
rok temu
Wszystko już przeszkadza wam prostaki . zazdrościcie urody głosu i czego jeszcze . głupie słoiki.zalosne. Niech sobie robi co chce nikogo nie okrada .
gość
rok temu
Na pewno jakbyście mieli tyle pieniędzy co ona, to nic byście ze sobą nie zrobili wyglądając jak na pierwszym zdjęciu... yhy
S
rok temu
Drugie zdjęcie od dołu... I tu następuje moje pytanie-jaki tytuł tego filmu i gdzie kręcą ten western??? Poza tym gratuluje Ewelinie głównej roli...
gość
rok temu
cala twarz zoperowana przeerobiona
Gośćbartun
rok temu
Ktoś ma mi mówić jaką mam być no proszę cię,chyba każdy,dy ma swój rozum i wyglądać jak chce,chciałabym widzieć tych komentujących to dopiero pasztety na 100 procent
gość
rok temu
wąsa też zgoliła
Gość
rok temu
Normalna nastolatka
Gość serwisu
rok temu
Wygląda tak samo. Tapeta a pod nia pryszczyca
bCytjnaj
gość
rok temu
typowa wiejska dziołcha ze śląskiej prowincji
Gość
rok temu
O Boże w niebiesie...
gość
rok temu
10yearschallenge powinien być bez makijażu...
Ana
rok temu
Kto nie był pryszczatym nastolatkiem bez gustu niech pierwszy rzuci kamieniem...masakra jak ludzie głupieją z zawiści. A skoro ma kasę to poprawiła nos, nie mam pojęcia czemu miałby to być powód do wtsydu.
DR0
rok temu
To ta co notorycznie wyje w reklamie?
gość
rok temu
i brzydula i beztalencie!!!
...
Następna strona
bCytjnaL