Meghan Markle zatrudniła specjalną "ciążową asystentkę"? "Będzie dla niej wsparciem psychicznym i emocjonalnym podczas porodu"
Meghan Markle
03.02.2019 20:15

Meghan Markle zatrudniła specjalną "ciążową asystentkę"? "Będzie dla niej wsparciem psychicznym i emocjonalnym podczas porodu"

37-latka zażyczyła sobie ponoć, aby do porodu i w jego trakcie opiekowała się nią profesjonalna dula. To pierwszy taki przypadek w brytyjskiej monarchii.

Podziel się
Dodaj komentarz

Od kilku miesięcy ciąża Meghan Markle jest jednym z najgorętszych tematów we wszystkich mediach. Księżna dodatkowo podsyca zainteresowanie pojawiając się publicznie w kreacjach mocno eksponujących jej ciążowy brzuszek i kładąc na nim dłonie w czułym geście.

Wydaje się, że całe życie brytyjskiej rodziny królewskiej kręci się obecnie wokół ciąży Amerykanki i oczekiwania na jej "royal baby". Jak podaje US Weekly, Meghan zażyczyła sobie, aby w tym szczególnym czasie otoczono ją wyjątkową opieką i zatrudniono dla niej profesjonalną dulę.

Tego typu "ciążowe asystentki" to najczęściej kobiety z dużym doświadczeniem macierzyńskim. Przygotowują swoje klientki do narodzin dziecka i towarzyszą im w trakcie porodu oraz wpierają w okresie połogu. Dula może też pomagać przyszłej mamie złagodzić dolegliwości fizyczne, np. poprzez masaż, a także jest dla niej wsparciem psychicznym i emocjonalnym. W trakcie porodu trzyma ją za rękę i nie opuszcza jej na krok.

Meghan bardzo wierzy w moc spokojnej i pozytywnej energii w czasie porodu. Jest na tym skoncentrowana - ujawnia osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Choć poród dopiero w kwietniu, księżna już zaczęła odbywać sesje z dulą, w domu w Oxfordhire i w Pałacu Kensington. Ponoć odpowiedzialne zadanie przygotowania Markle do porodu powierzono doświadczonej w swoim fachu Lauren Mishcon. 40-latka jest mamą trójki dzieci i żoną Olivera Mishcona, którego dziadek kierował kancelarią prawniczą Mishcon de Reya, zajmującą się rozwodem księżnej Diany z księciem Karolem.

Mishcon zapytana o potwierdzenie plotek odpowiedziała, że "wiosną będzie miała sporo pracy", ale nie zdradziła, czy w związku z porodem Meghan.

Nie jestem upoważniona do rozmawiania na temat moich klientek - powiedziała dziennikarzowi The Sun.

Nieoficjalnie wiadomo, że dula już intensywnie pracuje z księżną, a także instruuje księcia Harry’ego, jak ma zajmować się ciężarną żoną.

Robi wszystko, co może, aby Meghan czuła się komfortowo i była zadowolona - mówi źródło.

Jeżeli plotki okazałyby się prawdą, byłby to pierwszy taki przypadek w brytyjskiej rodzinie królewskiej, kiedy do pomocy przy porodzie zatrudniono dulę. Znając jednak wymagającą naturę Meghan, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że w plotkach jest sporo prawdy.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
03-02-2019

GośćKeit żona W illama urodziła 3 dzieci i tak się nie zachowywala brakuje jej skromności

03-02-2019

GośćEj co nas obchodzą rojalsi...

03-02-2019

gośćJeżeli może sobie pomóc w ten sposób to czemu nie? Wiele kobiet w ciąży i po porodzie potrzebuje dobrej,profesjonalnej opieki ale nie każda może sobie … Czytaj całość

18-03-2019

WielomatkaIm wczesniej tym lepiej. Czlowiek ma wiecej energii sily i motywacji. Poza tym na co czekac. Ja rodzilam majac 29,31 i 33 lata i sily juz nie te. … Czytaj całość

18-03-2019

GośćChyba doule 🤭 tylko czyta sie dula. Spokojnie pudelku, takie uslugi na zachodzie, a nawet w PL to zaden skandal. Sama myslalam o douli, ale … Czytaj całość

18-02-2019

gośćbędzie za nią rodzić?

06-02-2019

GośćPewnie, że możliwe. Ja w 8 miesiącu śmigałam na rowerze, bo lubię. :)

06-02-2019

GośćPolecam, jest świetny, nie przeczytają co którzy jeszcze nie czytali może w końcu przestaną czepiać się Meg :)

05-02-2019

gośćtrzyma się brzucha jakby miał jej spaść

05-02-2019

GośćEwidentnie chce zwrócić na siebie uwagę.