Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jolie i Pitt spotkali się pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Przebywanie w jednym pokoju z Bradem było dla niej bolesne" (FOTO)

216
Podziel się:

"Spotkanie było bardzo emocjonalne" - donoszą zagraniczne media.

Jolie i Pitt spotkali się pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Przebywanie w jednym pokoju z Bradem było dla niej bolesne" (FOTO)
bESwTFYl

Angelina Jolie i Brad Pitt niespodziewanie ogłosili rozstanie we wrześniu 2016 roku. Od tamtego czasu nie udało im się jednak rozwieść, głównie przez problemy z porozumieniem się w kwestii opieki na dziećmi. Początkowo pełnię praw otrzymała matka, która za pośrednictwem mediów oskarżała aktora o to, że nadużywał alkoholu i znęcał się psychicznie, a także fizycznie nad dziećmi.

Brad przyznał się do uzależnienia od alkoholu i poszedł na terapię, a sąd rodzinny oddalił oskarżenia o przemoc. W rezultacie aktor mógł spotykać się z dziećmi częściej i bez nadzoru kuratora, z czego Jolie nie była zadowolona. Delikatnie mówiąc:

bESwTFYn

Po wielu perypetiach parze udało się porozumieć w sprawie opieki pod koniec zeszłego roku, ale postanowienia umowy pozostają poufnie. Brad i Angelina przez ten cały czas kontaktowali się tylko i wyłącznie za pośrednictwem prawników. Najwyraźniej atmosfera oczyściła się na tyle, że mogli spotkać się w cztery oczy. Do mediów trafiły zdjęcia paparazzi z ich spotkania w Beverly Hills, do którego doszło pod koniec stycznia. Z mowy ciała byłych małżonków można jednak odczytać, że ich stosunki są dalekie od przyjacielskich.

Spotkanie było bardzo emocjonalne. Z jednej strony Angelina cieszyła się, że go widzi, z drugiej, wróciło uczucie rozczarowania z powodu porażki ich małżeństwa. Wciąż za nim tęskni i za tym, co było między nimi, dlatego przebywanie w jednym pokoju z Bradem było dla niej bolesne. Jednocześnie czuje, że osiągnęli progres, wyjaśnili sporo spraw i ma nadzieję, że niedługo dojdzie wreszcie do podpisania papierów rozwodowych - donosi źródło portalu Hollywoodlife.com.

Okazuje się, że byli małżonkowie spotkali się też w celach... biznesowych. Brad i Angelina kupili winnicę we Francji, która produkuje wina trafiające później do sprzedaży. Mimo problemów i planowanego rozwodu, zdecydowali się na kontynuowanie wspólnego biznesu. Na marzec firma Miraval ogłosiła premierę nowej "butelki" o nazwie Studio.

bESwTFYt

Myślicie, że zostaną jeszcze przyjaciółmi?

bESwTFYu
bESwTFYO
KOMENTARZE
(216)
Gość
3 lata temu
W kolejce po mözg
Gość
3 lata temu
Biznes to je biznes.Żadnych sentymentow
xoxo
3 lata temu
Od miłości po nienawiść. Dziwny jest ten świat.
bESwTFYP
Gość
3 lata temu
rozstania zawsze sa bolesne, bez wzgledu na to ile sie ma kasy... a jeszcze jak sa dzieci...
Gość
3 lata temu
LOL,a ty najlepiej wiesz, kto zaczął.
Najnowsze komentarze (216)
Gość
3 lata temu
Ta Angelina to niezła manipulantka. Zmanipulowała nieźle swoje dzieci przeciwko ojcu
Gość
3 lata temu
Ja chce, skończyć związek ale on nie daje za wygraną manipuluje irobi wszystko bym nie Odeszła już wysiadam wmawia że mamy dziecko to już muszę z nim być a jest dwulicowyy i podstepny
Gość
3 lata temu
Dlaczego oni się rozstali przecież on jest Przystojny ma to coś ona piękna kobieta pasowali do siebie o co im poszło?
gość
3 lata temu
Mega tania i ładna biżuteria! Z okazji zbliżających się walentynek kolczyki GRATIS!!!
gość
3 lata temu
Ta para jeszcze bedzie razem jak chcieli by byc osobno juz dawno podpisaliby papierki rozwodowe
o masz
3 lata temu
Okazuje się, że byli małżonkowie spotkali się też w celach... No to są już po rozwodzie ? Panie redaktor do szkoły raz raz
gość
3 lata temu
...........nic dodać......wie cały świat......... ten sam charakter co Isabel ....
gość
3 lata temu
Bo wiadomo kto wniosek złożyl
bESwTFYH
gość
3 lata temu
Ćpanie zryło jej móżg
gość
3 lata temu
materiał bardzo slaby!
Zen
3 lata temu
Kogo. To interesuje !
gość
3 lata temu
Bogaci mają fajnie bo na wszystko ich stać. Ale mają przewalone bo nawet w kiblu nie mają pewnosci ze są sami. Gdzie ukrył się fotograf że pstryknął im forki z takiej perspektywy?
gość
3 lata temu
Matko, jakie to fascynujące. Chyba nie zasnę z wrażenia.
pit 40
3 lata temu
pit-ka,pite-kantrop
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESwTFZA
bESwTFZB
bESwTFZC
bESwTFZD
bESwTFZE
bESwTFZj