Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jolie i Pitt spotkali się pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Przebywanie w jednym pokoju z Bradem było dla niej bolesne" (FOTO)

216
Podziel się

"Spotkanie było bardzo emocjonalne" - donoszą zagraniczne media.

Jolie i Pitt spotkali się pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Przebywanie w jednym pokoju z Bradem było dla niej bolesne" (FOTO)
bCyrVIcB

Angelina Jolie i Brad Pitt niespodziewanie ogłosili rozstanie we wrześniu 2016 roku. Od tamtego czasu nie udało im się jednak rozwieść, głównie przez problemy z porozumieniem się w kwestii opieki na dziećmi. Początkowo pełnię praw otrzymała matka, która za pośrednictwem mediów oskarżała aktora o to, że nadużywał alkoholu i znęcał się psychicznie, a także fizycznie nad dziećmi.

Brad przyznał się do uzależnienia od alkoholu i poszedł na terapię, a sąd rodzinny oddalił oskarżenia o przemoc. W rezultacie aktor mógł spotykać się z dziećmi częściej i bez nadzoru kuratora, z czego Jolie nie była zadowolona. Delikatnie mówiąc:

bCyrVIcD

Po wielu perypetiach parze udało się porozumieć w sprawie opieki pod koniec zeszłego roku, ale postanowienia umowy pozostają poufnie. Brad i Angelina przez ten cały czas kontaktowali się tylko i wyłącznie za pośrednictwem prawników. Najwyraźniej atmosfera oczyściła się na tyle, że mogli spotkać się w cztery oczy. Do mediów trafiły zdjęcia paparazzi z ich spotkania w Beverly Hills, do którego doszło pod koniec stycznia. Z mowy ciała byłych małżonków można jednak odczytać, że ich stosunki są dalekie od przyjacielskich.

Spotkanie było bardzo emocjonalne. Z jednej strony Angelina cieszyła się, że go widzi, z drugiej, wróciło uczucie rozczarowania z powodu porażki ich małżeństwa. Wciąż za nim tęskni i za tym, co było między nimi, dlatego przebywanie w jednym pokoju z Bradem było dla niej bolesne. Jednocześnie czuje, że osiągnęli progres, wyjaśnili sporo spraw i ma nadzieję, że niedługo dojdzie wreszcie do podpisania papierów rozwodowych - donosi źródło portalu Hollywoodlife.com.

Okazuje się, że byli małżonkowie spotkali się też w celach... biznesowych. Brad i Angelina kupili winnicę we Francji, która produkuje wina trafiające później do sprzedaży. Mimo problemów i planowanego rozwodu, zdecydowali się na kontynuowanie wspólnego biznesu. Na marzec firma Miraval ogłosiła premierę nowej "butelki" o nazwie Studio.

bCyrVIcJ

Myślicie, że zostaną jeszcze przyjaciółmi?

bCyrVIcK
bCyrVIde
KOMENTARZE
(216)
Gość
rok temu
W kolejce po mözg
Gość
rok temu
Biznes to je biznes.Żadnych sentymentow
xoxo
rok temu
Od miłości po nienawiść. Dziwny jest ten świat.
bCyrVIdf
Gość
rok temu
rozstania zawsze sa bolesne, bez wzgledu na to ile sie ma kasy... a jeszcze jak sa dzieci...
Gość
rok temu
LOL,a ty najlepiej wiesz, kto zaczął.
Najnowsze komentarze (216)
Gość
rok temu
Ta Angelina to niezła manipulantka. Zmanipulowała nieźle swoje dzieci przeciwko ojcu
Gość
rok temu
Ja chce, skończyć związek ale on nie daje za wygraną manipuluje irobi wszystko bym nie Odeszła już wysiadam wmawia że mamy dziecko to już muszę z nim być a jest dwulicowyy i podstepny
Gość
rok temu
Dlaczego oni się rozstali przecież on jest Przystojny ma to coś ona piękna kobieta pasowali do siebie o co im poszło?
gość
rok temu
Mega tania i ładna biżuteria! Z okazji zbliżających się walentynek kolczyki GRATIS!!!
gość
rok temu
Ta para jeszcze bedzie razem jak chcieli by byc osobno juz dawno podpisaliby papierki rozwodowe
o masz
rok temu
Okazuje się, że byli małżonkowie spotkali się też w celach... No to są już po rozwodzie ? Panie redaktor do szkoły raz raz
gość
rok temu
...........nic dodać......wie cały świat......... ten sam charakter co Isabel ....
gość
rok temu
Bo wiadomo kto wniosek złożyl
bCyrVIcX
gość
rok temu
Ćpanie zryło jej móżg
gość
rok temu
materiał bardzo slaby!
Zen
rok temu
Kogo. To interesuje !
gość
rok temu
Bogaci mają fajnie bo na wszystko ich stać. Ale mają przewalone bo nawet w kiblu nie mają pewnosci ze są sami. Gdzie ukrył się fotograf że pstryknął im forki z takiej perspektywy?
gość
rok temu
Matko, jakie to fascynujące. Chyba nie zasnę z wrażenia.
pit 40
rok temu
pit-ka,pite-kantrop
...
Następna strona
bCyrVIdz