Poniedziałek 04.02.2019 14:45

Facebook kończy 15 lat. Zobaczcie największe internetowe wpadki polskich celebrytów!

Doda Dorota Rabczewska Kuba Wojewódzki Mateusz Kijowski Martyna Wojciechowska Magda Gessler Paweł Kukiz Wodzianka Dominika Zasiewska Nergal

Pierwotnie Facebook powstał jako sieć studencka, która miała pomóc w komunikowaniu się studentom Harvardu. Serwis szybko zdobył jednak popularność i z biegiem czasu otworzył się na wszystkich użytkowników. Dziś może pochwalić się imponującą liczbą 1,45 miliarda aktywnych użytkowników.

Co ciekawe, najpopularniejsza sieć społecznościowa na świecie powstała w atmosferze skandalu. Twórca Facebooka, Mark Zuckerberg, miał ukraść pomysł swoim kolegom z uczelni. Dziś Zuckerberg jest 5. najbogatszym człowiekiem na świecie, jednak coraz częściej zbierają się nad nim czarne chmury. Największe kontrowersje wzbudza fakt, co Zuckerberg robi ze zgromadzonymi danymi.

ZOBACZ: Mark Zuckerberg przeprasza za wyciek danych użytkowników Facebooka: "To był MÓJ BŁĄD"

Facebooka wyjątkowo upodobali sobie polscy celebryci, którzy przynajmniej na początku nie bardzo zdawali sobie sprawę z siły mediów społecznościowych i bez skrępowania publikowali swoje nie do końca mądre przemyślenia. Oczywiście większość wpisów, które przypominamy, została już usunięta.

Zobaczcie zdjęcia.

« Poprzednie 1/13

15. urodziny Facebooka

215. urodziny Facebooka