Poniedziałek 04.02.2019 20:45

Gwiazdy na premierze "Planety Singli 3": Stenka, Więdłocha, Książkiewicz, Stuhr, Karolak... (ZDJĘCIA)

Planeta Singli 3 Agnieszka Więdłocha Danuta Stenka Weronika Książkiewicz Maciej Stuhr Tomasz Karolak Borys Szyc Izabela Trojanowska Patrycja Wieja Joanna Majstrak

Do Polski dotarła już z Hollywood moda na kręcenie kolejnych części hitowych filmów. Decyzje producentów i reżyserów nie powinni nikogo dziwić, wszak kontynuacje lubianych produkcji kinowych to niemal gwarantowany sukces kasowy. Niedawno przekonali się o tym twórcy kultowego Kogla-Mogla, którego trzecia część, nakręcona po 28 latach, nie zachwyciła wprawdzie krytyków, ale podbiła serca widzów.

ZOBACZ: Kasprzyk z psem, smutna Błęcka-Kolska, Mucha i Roznerski promują "Miszmasz, czyli kogel-mogel III" (ZDJĘCIA)

Zdecydowanie krócej trzeba było czekać na kolejną częśc komedii romantycznej Planeta Singli. Pierwszy film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą trafił do kin zaledwie trzy lata temu, a w najbliższy piątek premierę będzie miała jego trzecia część.

Z tej okazji w warszawskich Złotych Tarasach pojawiły się gwiazdy produkcji i przypadkowe celebrytki, zachęcone możliwością ogrzania się na ściance wśród nieco większych nazwisk.

Na premierze Planety Singli 3 pojawili się m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak czy Danuta Stenka, która jak zwykle zachwyciła klasą i stylem.

Zobaczcie, jak wypadli:

« Poprzednie 1/24

Gwiazdy na premierze "Planety Singli 3"

2Gwiazdy na premierze "Planety Singli 3"

Fot. AKPA / ONS