Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pracownicy MON ciepło wspominają "Bartłomieja M.": "Jak rozbolał go ząb to krzyczał, że wszystkich wypie*doli z roboty"

403
Podziel się

Na rządowej posadzie najważniejsze dla pulchnego rzecznika było jedzenie. "Pod jego gabinetem ustawiały się kolejki interesantów, czekając aż pan rzecznik zje".

Pracownicy MON ciepło wspominają "Bartłomieja M.": "Jak rozbolał go ząb to krzyczał, że wszystkich wypie*doli z roboty"
bCIvdctN

Długo trwało zanim Antoni Macierewicz zrozumiał, że Bartłomiej M. jest poważnym problemem wizerunkowym, nie tylko dla niego osobiście, lecz dla całego ugrupowania Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, Antoni był tak zachwycony swoim pulchnym rzecznikiem, który jeździł na sygnale do MacDonald'sa, szastał publicznymi pieniędzmi w nocnych klubach i rozdawał państwowe posady w palarni, że długo przekonywał prezesa Jarosława Kaczyńskiego, że "młodość musi się wyszumieć.

Kaczyński nawet był gotów się z tym zgodzić. Bardziej przeszkadzało mu, że "wujek" odznaczył swojego ulubieńca Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju", z pominięciem pięcioletniej procedury, a także kazał starszym i doświadczonym oficerom oddawać wojskowe honory cywilowi, który do niedawna pracował jako pomocnik aptekarza w Łomiankach.

bCIvdctP

Z czasem wyszło na jaw, że te drobne wybryki były wierzchołkiem góry lodowej. Po zaskakującej karierze Bartłomieja M. pozostały faktury, z których na przykład wynika, że Bartek w ciągu roku przejechał służbowym samochodem 95 tysięcy kilometrów, czyli dwukrotnie okrążył Ziemię, a także wyprowadził z Państwowej Grupy Zbrojeniowej około czterech milionów złotych na szkolenia, koncert i wystawę, które nigdy się nie odbyły.

Obecnie Bartek przebywa w Zakładzie Karnym w Tarnowie, gdzie obowiązuje ściśle ograniczony dostęp do słodyczy. Jak ujawniają byli podwładni, to go zaboli najbardziej.

W rozmowie z prawicowym tygodnikiem Sieci pracownicy resortu obrony wspominają, że pupil Macierewicza zwykł pochłaniać kilogramy słodyczy, co miało fatalny wpływ na jego uzębienie.

Pewnego dnia rozbolał go ząb - ujawnia jeden z informatorów gazety. Wściekał się i wykrzykiwał, że jeśli będzie go dłużej boleć, to kogoś wypie*doli z roboty. Do szpitala wojskowego pojechało z nim trzech pułkowników.

bCIvdctV

Zresztą nawet bez bólu zęba nie było dużo lepiej. W resorcie wszyscy zapamiętali, że dla Bartka zawsze najważniejsze było jedzenie.

Niczym pierwszy sekretarz z czasów słusznie minionych, rozparty wygodnie w swoim fotelu. Pod jego gabinetem ustawiały się kolejki interesantów, a on łaskawie decydował, kiedy i kogo przyjmie - wspomina pracownica MON-u. To było żenujące, gdy wysocy szarżą wojskowi, nawet generałowie, czekali na audiencję po kilka godzin. A gdy się już dostali do środka, to zdarzało się, że musieli jeszcze poczekać aż pan rzecznik zje.

Cóż, w Zakładzie Karnym spracowane zęby Bartka na pewno trochę odpoczną.

bCIvdctW
bCIvdcuq
KOMENTARZE
(403)
gość
rok temu
Poczuł trochę władzy to rządził,sporo osób tak ma,niestety.
Beata
rok temu
Taki tam ciołek. Dno i dwa metry mułu.
Gość
rok temu
Ta cała polityka to jest śmiech na sali. Wstyd mi za nich wszystkich
bCIvdcur
gość
rok temu
co za h... gruby
Gość
rok temu
Mam nadzieję że ludzie się obudzą przy kolejnych wyborach! Bo to co się teraz dzieje to po prostu żenada jest
Najnowsze komentarze (403)
Gość
rok temu
Zwykły d***l
Gość
rok temu
Trochę chłopak się odchudzi na więziennym szamaniu
Wit
rok temu
Mam nadzieję że wareszcie zostanie z lekka przeorany.
Gość
rok temu
Ależ on musiał Macierowiczowi dogadzać.
Gość
rok temu
A czy w o góle Misiewicz odbył służbę w wojsku? Czy był świadomy czym się zajmuje?
Gość
rok temu
Kto go promował i dlaczego?!
Gość
rok temu
Jak taki ktoś mógł zostać M I N I S T R E M w tak ważnym resorcie!!!!!!!!! Nawet nie umiał się zachować. Odbiła mu władza, olbrzymie pieniądze i poparcie A. Macierewicza !
Gość Kasia
rok temu
Kawał g**j a reszta dziada
bCIvdcuj
Gość w dom
rok temu
Z naszych pieniedzy sie Misio troszeczke rozerwal bo wujek Antoni na to pozwolil - i kto za to teraz beknie , czy wogole ktos rozliczy antosia Za to - czy tylko misiowi sie beknie?
gość
rok temu
Nosił wilk razy kilka......
gość
rok temu
Oj długo ta historia będzie się ciągnąć za PIS-owcami.
Gość
rok temu
Spracowane ZĘBY !!!!! Realy?????
Gość
rok temu
Oby nigdy nie wyszedł z więzienia takich cymbałów jak on powinno się izolować , z nim powinien siedzieć również Macierewicz
Gość
rok temu
A tera będzie robił l***ę pod celą to mu ząbki wyzdrowieją
...
Następna strona
bCIvdcuL