Piróg ODMÓWIŁ UDZIAŁU w tanecznym show TVP! "Są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce"
michał piróg
05.02.2019 20:15

Piróg ODMÓWIŁ UDZIAŁU w tanecznym show TVP! "Są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce"

Michał pokazał "faka" nie tylko TVP, ale i wszystkim biorącym udział w "Dance, dance, dance". W tym Ewie Chodakowskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wydawać by się mogło, że kolejne taneczne show w telewizji nie wzbudzi większych emocji. Telewizji Polskiej udało się jednak przyciągnąć zainteresowanie swoim nowym programem głównie za sprawąjury - jedną z jurorek została Ewa Chodakowska. Trenerka znana głównie z Internetu zarobi 15 tysięcy złotych za każdy odcinek programu, chociaż przy jej wpływach z innych biznesów to i tak niewiele.

Okazuje się jednak, że są w Polsce celebryci, którzy zapewniają, że pieniądze nie są priorytetem.

W ostatnim poście na Instagramie Michał Piróg wyznał, że miał propozycję od Telewizji Polskiej, ale ze powodów ideologicznych odmówił TVP. Piróg nigdy nie krył swoich poglądów i raczej trudno spodziewać się, że światopogląd, który lansuje TVP, przypadnie mu do gustu.

Michał wstawił też jednoznaczne zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec. To nie spodobało się fanom Piróga, zarzucili mu nawet... szerzenie nienawiści.

40-latek cierpliwe odpowiadał na każde pytanie. W jednym z komentarzy wprost przyznał się, że "faka" pokazuje nie tylko TVP, ale wszystkim, którzy biorą dział w nowym tanecznym przedsięwzięciu, w tym Ewie Chodakowskiej.

Słabe... To tak jakbyś tego f*cka pokazał prowadzącym m. in. Ewie Chodakowskiej - napisała fanka.

Nawet nie trochę - odpowiedział Piróg, dodając uśmiechnięta emotkę.

I niby wszyscy zgodnie podpisują się pod inicjatywą #stopnienawiści, a potem tacy jak Pan szczują na innych. I po co to wszystko? Po co nakręcać spiralę nienawiści? - zauważył ktoś słusznie.

Nie szczuję... Każdy ma swoje zdanie... Byli ludzie, którzy śpiewali dla Nerona, bo byli artystami... Byli też artyści, którzy stali się cieślami byle dla niego nie śpiewać - odpowiedział górnolotnie Piróg.

Niektórzy wspominali, że TVN-owi również można sporo zarzucić, a tam przecież Michał pracował.

Jeżeli chodzi o manipulację, to uważam, że wszystkie media choć trochę kolorują rzeczywistość. Nie rozumiem tylko tego, dlaczego artyści, aktorzy, ludzie związani z TVN fundują nam taki publiczny lincz tylko na jedną telewizję TVP i w ogóle nie szanują poglądów innych, powinniśmy szanować własne poglądy i ścierać się tylko na argumenty.

Może zamiast śledzić mnie na instagramie, zaczniesz przygodę z edukacją? Zamień moje konto na książkę - odpisał Michał.

TVN lepszy? Acha. Chyba tylko Polsat ma znaczenie? - pytała komentująca.

Nie wiem, jaki jest Polsat, bo nie pracowałem. W TVP i TVN miałem okazję i mówię zdecydowanie tak dla TVN ... Tam mi nie mówi nikt, co mam myśleć- brzmiała odpowiedź Piróga.

Czekasz na oklaski, że o tym piszesz. Masakra - napisała rozgoryczona obserwująca.

Piszę, żeby powiedzieć, że są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce - *odpisał Piróg, dając do zrozumienia, że *nie da się go kupić.

Podziwiacie jego idealizm czy uważacie, że robi to pod publiczkę?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
05-02-2019

gośćW TVN nikt nie mówi mu jak ma myśleć bo każdy robi to podobnie.

05-02-2019

SuperPNo i ma racje

05-02-2019

gośćBRAWO

12-02-2019

gośćpokazuje palec, i osmiela sie mowic ze to nie mowa nienawisici, za to powinien zostac skazany

12-02-2019

gośćtvp owiadczyla ze nie mial w ogole prpozycji, tej pan szerzy nienawisc ... masakra... tak gada o milosci a sieje hejt..

12-02-2019

gośćrzeczywiście masz brudne łapska.FUJ

12-02-2019

gośćzarozumiały pieróg

12-02-2019

gośćNajśmieszniejsze w tej g****oburzy jest oświadczenie TVP, że nikt temu knypkowi nie proponował udziału w tym programie...

11-02-2019

gośćPIROG to ten pedofil ktory atakowal 14 letniego chlopca. ZBOK

11-02-2019

gośćCiekawe, że w odmowie pokazuje wulgarny środkowy palec, zamiast sklecić kilka sensownych argumentów. Ale przykład dla młodych.