Była modelka "Vogue'a" nie ma pieniędzy i domu. "Zarabiałam milion za 20 dni pracy w roku. Żyłam jak królowa"

317
Podziel się

Nastasia Urbano padła ofiarą męża, który ograbił ją z całego majątku. Dziś sypia na ulicach Barcelony.

Była modelka "Vogue'a" nie ma pieniędzy i domu. "Zarabiałam milion za 20 dni pracy w roku. Żyłam jak królowa"

W latach 80. Nastasia Urbano była rozchwytywaną modelką, która pojawiała się na okładkach Vogue’a i pracowała dla największych marek. Brała udział m.in. w kampaniach Revlon i Yves Saint Laurent. Przez kilka lat prowadziła luksusowe życie milionerki i obracała się w towarzystwie ówczesnej elity świata filmu i muzyki. Do grona jej znajomych należeli m.in. Jack Nicholson, Andy Warhol, Roman Polański, Harrison Ford czy Madonna.

Chodziłam na przyjęcia z Melanie Griffith, Done Johnsonem, Simonem i Garfunkelem - wspomina. Byłam kochana przez wszystkich.

Sława i ogromne pieniądze spłynęły na nią nagle. Nie ominęły jej też problemy z narkotykami i alkoholem, ale modelka twierdzi, że niczego nie żałuje, bo "życie trzeba przeżywać maksymalnie".

Myślę, że byłam pierwszą dziewczyną, która podpisała milionowy kontrakt na reklamowanie odzieży. Zarabiałam milion rocznie za jedyne 20 dni pracy, tak przez trzy lub nawet cztery lata. Miałam jechać na ślub Madonny, bo zaproszony był David Keith, z którym się spotykałam. Ale tego dnia obudziliśmy się z ogromnym kacem i nie daliśmy rady. Miałam wszystko. Żyłam jak królowa - wspomina Hiszpanka.

Wszystko zmieniło się, kiedy Nastasia wzięła ślub z człowiekiem, który podstępem przejął jej fortunę. Zaślepiona miłością nie dostrzegała, że mąż trwoni jej majątek.

Jedyną dobrą rzeczą w tym związku były dzieci, reszta była okropna. Płacił za wszystko moimi pieniędzmi. Już po dwóch dniach znajomości chciał, bym kupiła mu BMW. I ja głupia podpisałam czek. Byłam zakochana - tłumaczy była modelka.

Mąż nakłonił Urbano do przelania wszystkich pieniędzy na jedno konto i podpisania niekorzystnych dla niej dokumentów, po czym zostawił ją z niczym.

Zostałam jedynie z ubraniami, które miałam na sobie - mówi Urbano.

Aktualnie Nastasia jest bezdomna. Jej losem zainteresował się hiszpański dziennik El Periodico. Dziennikarz Mauricio Bernal pisze, że do pewnego momentu Urbano wynajmowała mieszkanie, ale została wyeksmitowana za niepłacenie czynszu. Od tego czasu sypia na ulicach Barcelony lub u znajomych. 57-latka cierpi na depresję. Nie stać ją na podstawowe środki do życia.

Chcę żyć, a nie tylko egzystować. Jestem zmęczona ciągłym proszeniem o pieniądze. Wszyscy bliscy odeszli ode mnie. Wszyscy mnie zostawili i ja się nie dziwię temu. Chcę, żeby jeszcze kiedyś dzieci zobaczyły, że wszystko u mnie dobrze - tłumaczy kobieta.

Hiszpanie są poruszeni historią Urbano. W Internecie zorganizowano dla niej zbiórkę pieniędzy, a osoby z branży mody chcą jej pomóc znaleźć pracę.

Ta historia jest dla mnie szokująca. Nikt o tym nie miał pojęcia. Ona była boginią. Pamiętam ją jako introwertyczkę, piękną, hojną kobietę. Staramy się zebrać więcej osób do pomocy. Najważniejsze jest to, by ustalić, czego dokładnie potrzebuje - mówi była modelka, Ruth Schuler.

Może wiele zaoferować jeszcze światu mody. Może robić wiele rzeczy, nie tylko pozować. Prowadzić konferencje, wygłaszać przemówienia. Jestem gotowy, by ją szkolić i porozmawiać z fotografami, by mogła znów pracować w branży - dodaje były model Hernando Herrera.

Na początek Urbano ma dołączyć do programu dla bezdomnych w szpitalu San Juan de Dios. Jej historia to na pewno duża przestroga dla innych celebrytek, które żyją w przeświadczeniu, że ich sława i pieniądze nigdy się nie skończą...

KOMENTARZE
(317)
Gość
rok temu
Serio jak można cały majątek na faceta przelać ??? C
gość
rok temu
szkoda kobiety, ale co z jej dziecmi? czemu pozwolily by byla bezdomna?
gość
rok temu
no a gdzie te dzieci?
Gość
rok temu
Osobne konta, intercyza, rozmowa na osobności z prawnikiem przed ślubem. Zawsze, niezależnie od tego czy zarabiasz miliony czy tysiące
gość
rok temu
Piekna kobieta, trzeba miec leb na karku i zabezpieczyc SWOJA przyszlosc, nawet jak sie bezgranicznie kocha
Najnowsze komentarze (317)
Gość
rok temu
Mialem papuge o imieniu fortuna
gość
rok temu
Cena głupty
gość
rok temu
G****a, g****a , bardzo g****a kobieta. Niech do roboty pójdzie a nie jęczy, że nie ma pieniędzy.
Gość
rok temu
Artykul zakłamany zatajony .
Gość
rok temu
Faceci to zło tego swiata
Gość
rok temu
O wcale cię nie żałuję ty g****a krowo,bo myślenie nie boli!!!!!! Hahaha 😂 dobrze ci p******a p**do
Gość
rok temu
A ja od uje trochę od tematu Też będę w takiej sytuacji jak odejdę
Gość
rok temu
Serce mi pęka Piękna kobieta Znowu facet dał ciała!!!
Gość
rok temu
Ma dzieci i sypia na ulicy 😨
gość
rok temu
Zakochanie zakochaniem a gdzie instynkt samozachowawczy. No i dzieci, gdzie one, nie mogą pomóc matce. Zły mąż i złe dzieci. Idź do pracy Nastasia i udowodnij, że sobie poradzisz.
gość
rok temu
Ależ była piękna. Teraz też jest tyle że stara. Szkoda mi jej, ale jak można dać się tak wykorzystać facetowi?????
Gość
rok temu
Piękna nadal acz ruska ... durnaja
Skarbekp1
rok temu
Teraz też jest modelka tylko przerzuciła się z luksusu na styl slamsów...
Przyjaciele
rok temu
A gdzie madonna i cala reszta
...
Następna strona