Środa 06.02.2019 10:45

Isabel śle czułe życzenia Kazowi: "Oby nie zapłodnił Pan żadnej kobiety"

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Isabel Kaz

Isabel śle czułe życzenia Kazowi: "Oby nie zapłodnił Pan żadnej kobiety"

Historia romansu, małżeństwa, a następnie długiego i kompromitującego rozwodu Kazimierza Marcinkiewicza i "Isabel" powinna dać do myślenia każdemu mężczyźnie, któremu przyjdzie kiedyś do głowy pomysł, żeby zdradzić żonę i zostawić ją dla młodszej kochanki. Prawdopodobnie dziś "Kaz" przeklina w duchu dzień, kiedy poznał Izabelę Olchowicz, bo trzeba przyznać, że w ostatnich latach "poetka z Brwinowa" nie ma dla niego litości.

Isabel podkreśla, że w związku z orzeczeniem sądu były premier musi jej płacić 5 tysięcy złotych miesięcznie i uregulować zaległe alimenty, a tych uzbierało się całkiem sporo - ponoć aż 100 tysięcy.


Marcinkiewicz mimo to nie zamierza się jednak spieszyć z przelewami. W związku z tym Isabel grozi, że "użyje wszelkich dostępnych środków", aby ściągnąć z Kaza należność. Ostatnio straszyła go nawet... więzieniem.

ZOBACZ: Isabel ostrzega Kaza: "Skorzystam ze wszystkich możliwości, nawet jeśli ma to być ARESZT I WIĘZIENIE"!

Widocznie groźby nie podziałały, bo - jak wynika z najnowszego wpisu Izy - Kaz nadal nie przelał jej pieniędzy. W środowy poranek kobieta zamieściła na Facebooku kolejny oskarżycielski wpis (zachowujemy oryginalną pisownię), przy okazji wywiadu Marcinkiewicza na temat aborcji.

(...) gdzieś tam później mówi (Kazimierz - przyp. red.), że jest przeciwnikiem aborcji, i jednocześnie wiem z autopsji, że również przeciwnikiem płacenia alimentów. Oby tylko nie zapłodnił Pan żadnej kobiety, bo gdy Pan ją zostawi, to... aż strach pomyśleć! - pisze Izabela i ponownie oskarża Kaza o ukrywanie dochodów.

A może Pan chce właśnie żeby kobiety rodziły dzieci, żeby potem taki 'alimenciarz' (taki jak Pan) mógł wykorzystywać je (także lub przede wszystkim gdy dorosną) do swoich zagrywek nieregulowania alimentów, np. używając ich kont, aby ukrywać swoje zarobki przed komornikiem?! - pyta Iza.

Olchowicz-Marcinkiewicz sięga też pamięcią do przeszłości.

Pan mowi, że jako premier nie należał do bogatych - słyszę, że w czasie przeszłym. No tak, bo potem dzięki uprzejmości patrii, do której Pan przynależał, wypłynął Pan na szerokie wody i zaczął zarabiać duuużo więcej w Londynie, żeby móc nosić już nie "garniturki" (jak to pan ujął), a garnitury, a może nawet garniery? Pan mówi o rezygnacji skorzystania z pieniędzy (pozapartyjnych) do tego, aby Pan był ubrany, wyglądał przyzwoicie jako premier?! Z jednej strony to chyba była dobra sugestia, bo ja widziałam Pana garderobę (na początku naszego związku) i bynajmniej dobrego wrażenia na mnie nie zrobiła! - zarzeka się Izabela.

Na koniec Isabel wysyła Kazia... na księżyc.

Rozumiem. Pan jest taki 'honorowy', że tylko/aż liczy na życie Europarlamentarzysty, bo pan M. Kamiński już przedstawił Panu wizję dużych pieniędzy i inne profity za nie swoje pieniądze, tj. darmowe przeloty, darmowe wyjazdy, pobyty tam i tu, kierowcę itp. Acha. P.S. Dla mnie może Pan polecieć nawet na księżyc, jeśli tylko spłaci Pan dług alimentacyjny i będzie płacił kolejne kwoty terminowo - pisze "poetka".

Myślicie, że dzięki takim wpisom Izabela doczeka się w końcu jakiegoś przelewu? Była żona byłego premiera udowodniła już przecież, że w walce o należne jej zdaniem pieniądze nie cofnie się przed niczym.

PRZYPOMNIJMY: Isabel ujawniła prywatne nagrania GOŁEGO Kazimierza! Siedzi na sedesie…?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1812)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1812
Odpowiedz
633 63
zgłoś
gość 06.02.2019 10:47
W ramach alimentow powinien jej zagwarantowac sesje u dobrego psychoterapeuty
Odpowiedz
242 107
zgłoś
Gość 06.02.2019 10:50
Ja jej nadal kibicuje niech o niej mężczyzni pamiętają
Odpowiedz
634 91
zgłoś
gość 06.02.2019 10:51
Nabroił facet, ale kara w postaci tej baby jest zbyt drastyczna
Odpowiedz
387 32
zgłoś
Gość 06.02.2019 10:52
On chyba to robi z premedytacją, żeby ona się coraz bardziej publicznie ośmieszała, aż w końcu sąd uzna ją za wariatkę. I po sprawie 😉
Odpowiedz
374 14
zgłoś
gość 06.02.2019 10:52
Boziu jak on musi zalowac tego zwiazku ..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1812