Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg tłumaczy się z pokazania "faka" TVP: "Każdy w wolnym kraju może robić co chce"

351
Podziel się:

Michał twierdzi, że nie podżega do nienawiści przeciwko Telewizji Polskiej, a jedynie wyraża swoje zdanie, bo ma do tego prawo.

Piróg tłumaczy się z pokazania "faka" TVP: "Każdy w wolnym kraju może robić co chce"
bESrjoPp

Wiosną na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje nowy taneczny show zatytułowany Dance, Dance, Dance. Format programu opiera się na holenderskiej licencji, a znani uczestnicy będą musieli jak najwierniej odwzorować znane i lubiane układy taneczne. W rywalizacji udział weźmie osiem par. Aktualnie kompletowana jest obsada. Wiadomo, że jednym z tańczących będzie Popek, a w jury zasiądzie m.in. Ewa Chodakowska.

Propozycję oceniania uczestników otrzymał także Michał Piróg, który nie omieszkał na Instagramie pochwalić się, że odmówił, ponieważ "pieniądze TVP brudzą ręce". Wiadomo nie od dziś, że Piróg nie jest - delikatnie mówiąc - fanem obecnej władzy i potępia manipulacje, jakich dopuszcza się publiczna telewizja pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Aby dobitnie podkreślić swoje stanowisko, choreograf opublikował zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec, czym wywołał burzę w komentarzach. Zarzucono mu nawet... szerzenie nienawiści.

bESrjoPr

W kolejnym wpisie Piróg postanowił odeprzeć zarzuty. Wytłumaczył, że nie podżega do nienawiści przeciwko Telewizji Polskiej, a jedynie wyraża swoje zdanie, bo ma do tego prawo.

Posmutniałem, kiedy przeczytałem pod poprzednim postem, że zarzuca się mi mowę nienawiści, która jest mylona z moim niezbywalnym prawem do bojkotowania placówek, organów i instytucji, z których obecną polityką się nie zgadzam - tłumaczy Michał.

bESrjoPx

Tancerz zaznacza też, że nie ocenia moralności innych osób. To chyba odpowiedź na zarzuty, że "faka" pokazał też uczestnikom i jurorom nowego show.

Nie interesuje mnie również moralność innych osób jak i ich przekonania lub ich brak. Każdy w wolnym kraju może robić co chce. To trochę jak z tolerancją... nie można, będąc tolerancyjnym, akceptować przejawów dyskryminacyjnych czy wandalizmu lub przestępstwa tylko dlatego, że jest się tolerancyjnym - napisał.

Zdania internautów pod wpisem były podzielone. Część pisała, że popiera Michała, a nawet jest z niego dumna. Inni nadal twierdzili, że Piróg niepotrzebnie sieje zamęt i próbuje zwrócić na siebie uwagę.

"Michał ma prawo do wyrażania swego zdania! Hejtu tu nie ma. Jest reakcja na łamanie praw i propagandę", "Bojkotować można w bardziej kulturalny sposób", "Ludziom się trochę poprzewracało od hashtaga "stop mowie nienawisci" i już strach przyznać się publicznie że coś nam się nie podoba", "Jesteś hipokrytą", "Popieram twoją decyzję, masz do niej prawo, TVP to już prywatna stajnia jednej strony" - pisali.

bESrjoPy

A Wy jak uważacie?

bESrjoPz
bESrjoPS
KOMENTARZE
(351)
Gość
3 lata temu
Nie jestem za TVP, ale każdy hejter tak mówi, ze tylko wyraża swoją opinie:/
IIIII
3 lata temu
Równa co chceta... Efekty takiego podejścia widać dookoła... Tylko jak jemu ktoś coś zrobi, ciekawe czy to samo powie... Dostałem, bo ktoś wyraził swoje zdanie???
Gość
3 lata temu
Jak pokażę faka gejom, to wtedy powie, ze wyrażamy swoje zdanie , czy raczej będzie darł się, iż podrzegam do nienawiści.
bESrjoPT
gość
3 lata temu
G****k nawolujacy do nienawisci.
Gość
3 lata temu
To jest ten tolerancyjny i zupełnie pokojowy przedstawiciel tvn. Gdyby on został tak potraktowany wszystkie lewaki piały by o braku tolerancji i zaściankowości. A ja lubię ten zaścianek!!!
Najnowsze komentarze (351)
Dana
3 lata temu
Naprawdę ktoś chciał go zatrudnić?! Przecież to g****k. Zna się na wszystkim,był jurorem w programie o modelkach, o fryzjerach ( mistrzowskie cięcie) tam go świetnie usadziła Napiorkowska. Zna się na urządzaniu mieszkań, na choreografii. Po prostu geniusz!!
gość
3 lata temu
Ażstrach pomyśleć gdzie wcześniej był ten palec
gość
3 lata temu
Obrażony p***ł. Dobrze, że tej c***y nie będzie.
nina
3 lata temu
a co ciotka moze reprezentowac za kulture żenada
gość
3 lata temu
ten palec niech se w d**e wsadzi bo przecierz tak lubi wyj****a w d**e c***a
gość
3 lata temu
p*******y c**l
Gość
3 lata temu
To jest podejście do wolności słowa na poziomie Kalego- jak ja obrażę to mam do tego prawo ale jak mnie obrażą, to jest to już nowa nienawiści.
gość
3 lata temu
Pirog to ten gej?
bESrjoPL
gość
3 lata temu
Ja napiszę dosadniej """Pier......lę TVP i tego co TVP jego
Gość
3 lata temu
On tylko wyraża opinię, jego oponenci tylko hejtują. Dobrze to rozumiem? 🤔
Gość
3 lata temu
Aha, czyli teraz mamy taki klimacik: cenzura prewencyjna zaczyna się od słów „mowa nienawiści”. Te słowa nie mają jasnego znaczenia, więc mają takie znaczenie, jakie nada im ten, kto je wymyślił. Pod warunkiem oczywiście, jesli tym kimś jest reprezentant właściwej strony
gość
3 lata temu
... nie lubię pirogów :(
gość
3 lata temu
P***ł i swoje zdanie?
gość
3 lata temu
P***ł i swoje zdanie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrjoQE
bESrjoQF
bESrjoQG
bESrjoQH
bESrjoQI
bESrjoQn