Środa 06.02.2019 15:15

Nowy chłopak Tadli popisuje się przed paparazzi (ZDJĘCIA)

Beata Tadla

Rok temu wyszło na jaw, że związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta nie był tak idealny, jak mogło się wydawać. Pomimo że pogodynek i dziennikarka na zdjęciach z Instagrama i ścianek wyglądali na szczęśliwych i zakochanych, a nawet pracowali w jednej stacji przy tym samym programie, w rzeczywistości coś się między nimi psuło. Problemy spotęgowały się, gdy oboje trafili do Tańca z Gwiazdami - wówczas Jarosław udzielił wywiadu, w którym wyznał pokrętnie, że mieszkają oddzielnie i każde z nich ma "swoje życie".

Po początkowym szoku Beata jakoś się pozbierała się i rozpoczęła życie na nowo. Dość szybko znalazła też nowego partnera, którym ostatnio coraz częściej chwali się publicznie.

Wybranek Tadli wydaje się całkowitym przeciwieństwem Jarka. Niedawno paparazzi przyłapali parę wychodzącą z knajpki sushi. Na widok fotoreporterów partner Beaty zaczął robić "zabawne" gesty i miny, zostawiając ukochaną z tyłu. Po chwili jednak przypomniał sobie, że to nie on jest gwiazdą, zwolnił kroku i wziął Tadlę za rękę.

Pasują do siebie?

« Poprzednie 1/14

Beata Tadla z nowym chłopakiem

2Beata Tadla z nowym chłopakiem