Czwartek 07.02.2019

Gala amfAR: ściśnięte biusty Kardashianek, Heidi Klum i Alessandry Ambrosio na ściance (ZDJĘCIA)

modapudelek amfAR Kim Kardashian Heidi Klum Nicky Hilton Alessandra Ambrosio Mila Jovovich Kourtney Kardashian

Jak co roku gala amfAR przykuła uwagę fanów mody i obserwatorów świata blichtru i wielkiej sławy. Nowojorska impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń o charakterze charytatywnym, jednak to aspekt celebrycki powoduje, że mówią o niej media na całym świecie. Przypomnijmy, że fundacja amfAR zajmuje się edukacją seksualną oraz zbiera fundusze na walkę z AIDS i HIV.

Zobacz: Tłum modelek na gali w Nowym Jorku: Hailey Baldwin, córka Stallone'a, Heidi Klum, Ashley Graham... (ZDJĘCIA)

Stałą bywalczynią imprezy organizowanej od lat jest m.in. Heidi Klum, której nie zabrakło i w tym roku. Modelka zawsze zadaje szyku i nie inaczej było tym razem, choć zaskoczyła dość odważnym dekoltem.

Moda na "ściśnięte piersi" najwyraźniej opanowała Hollywood, bo na podobne kreacje postawiły m.in. Kim Kardashian czy Alessandra Ambrosio. Nieco bardziej "zakryte" stroje wybrały zaś Winnie Harlow czy Milla Jovovich.

Zobaczcie, jak gwiazdy błyszczały w Nowym Jorku. Porównajcie ich stylizacje z tymi z ubiegłorocznego balu amfAR w Cannes: Gwiazdy pozują na gali amfAR: smutna Kristen Stewart, Pierce Brosnan z żoną, wyniosła Nicole Scherzinger... (ZDJĘCIA)

« Poprzednie 1/24

Gala amfAR 2019: Mila, Kim, Heidi...

2Gala amfAR 2019: Mila, Kim, Heidi...

fot. Getty Images