Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha broni pokazywania piersi na Instagramie: "Moje dzieci mój biust widzą na co dzień"

230
Podziel się:

"Nie rozumiem, czemu nagle miałoby to być dla nich problemem" - rozważa. "Z domu wyniosą raczej poczucie akceptacji siebie i swojego ciała".

Mucha broni pokazywania piersi na Instagramie: "Moje dzieci mój biust widzą na co dzień"

Anna Mucha, mama ośmioletniej Stefanii i pięcioletniego Teodora, przez większą część swojej kariery sama siebie uważa na symbol seksu i jest przekonana, że wszyscy podzielają jej zdanie. A konkretnie, jak wyznała w rozmowie z Piotrem Najsztubem w najnowszym wywiadzie dla Vivy, 35 milionów Polaków.

Żyję w 40-milionowym kraju i 40 milionów daje mi siłę napędową - szacuje w przybliżeniu. No, może nie wszyscy, ale 35 na pewno.

Zazdrościcie jej pewności siebie? W każdym razie Mucha stara się jak może, by nie rozczarować 35 milionów fanów i regularnie eksponuje obszerne fragmenty swojego ciała. Całość zaprezentowała 10 lat temu w sesji dla Playboya i, jak zapewnia, dla odmiany w Fakcie, nie żałuje.

Nie wstydzę się żadnych rozbieranych scen, w których brałam udział, bo nie mam powodu - uspokaja czytelników. Mam wrażenie, że seks jest w głowie, a moje ciało jest po prostu do grania. Moje dzieci widzą mnie nago na co dzień, więc sesja do "Playboya", w której wzięłam udział, nie jest u nas w domu żadna sensacją. Nie zamierzam jej przed nimi ukrywać. Jest piękna, wysublimowana, estetyczna i w dobrym guście.

Jednak odkąd Mucha została mamą, pokazuje ciało bardziej fragmentarycznie. Na oficjalnych przyjęciach chętnie "gra nogą", a na co dzień lubi prezentować piersi. Jej Instagram jest ich pełen, w różnych ujęciach i okolicznościach przyrody.

Najsztub nawet delikatnie zasugerował, że dzieci mogą mieć przez to nieprzyjemności wśród rówieśników.

Moje dzieci mój biust widzą na co dzień, więc nie rozumiem, czemu to nagle miałoby to być dla nich problemem - dziwi się aktorka. Z domu wyniosą raczej poczucie akceptacji siebie i swojego ciała, nawet jeśli bywa niedoskonałe. Więc nie zamienię się w nobliwą starszą panią. Zaraz! A może to jest pomysł! I moje córka będzie cnotliwa i nieskandalizująca?

Albo zacznie rywalizować i w te pędy poleci na sesję do "Playboya" - podpowiedział Najsztub.

No to wtedy mamusia przypilnuje, żeby to była supersesja i robili ją najlepsi - zapowiedziała twardo Mucha.

Przy okazji postanowiła naświetlić swoje poglądy na temat macierzyństwa. Zdaniem aktorki, nie ma ono wiele wspólnego z seksem, a znacznie więcej z tajemniczo pojętym przeznaczeniem.

Nigdy nie definiowałam kobiecości przez macierzyństwo dla mnie to jest jakieś abstrakcyjne połączenie - tłumaczy Mucha. Oczywiście, wiem, jak się robi dzieci, ale te dwie rzeczy jakoś mi się nie łączą. Z atrakcyjnością, kobiecością. Macierzyństwo nie kojarzy mi się z seksem. To dwa odrębne zbiory. Mam dzieci, bo moje dzieci zdecydowały, że chcą ze mną być. W tajnym laboratorium obłożyły się planami i instrukcjami i w pewnej chwili nacisnęły guzik i powiedziały "Teraz!". Ja jestem dla nich żyzną, mam nadzieję, ziemią.

Oczywiście, w wywiadzie nie zabrakło pytań o status związku Ani z ojcem jej dzieci, Marcelem Sorą. Na żadne nie odpowiedziała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(230)
Gość
5 lata temu
Ona jest tak przesadnie zadufana w stanie nie i przeświadczona o swoim nieistniejącym seksapilu, że bolą oczy i uszy od czytania/słuchania tego bez przerwy. Seksapil to coś od wewnątrz i na pewno nie coś, co dana osoba może sobie na głos przypisać i wszystkim to narzucać. Mucha jest niesamowicie prosta i tak ordynarna w tym swoim pseudokobiecym wydaniu, że aż odpychająca. Poza tym ma mało kobiecą sylwetkę, męskie rysy twarzy i bijąca z każdej strony wulgarność.
Ż
5 lata temu
Słowo przewodnie - żenada
Gość
5 lata temu
Współczuję dzieciom że muszą oglądać cycki mamy
Marta
5 lata temu
To, ze twoje dzieci się na nie gapią, nie oznacza, ze my tez musimy być nimi bombardowani. Trochę KLASY!
gość
5 lata temu
No ale pół Polski i fapacze też widzą Mucha jesteś tak g****a czy udajesz głupią ?
Najnowsze komentarze (230)
Zenek
5 lata temu
Ogól c**e - bo bede wjeżdżał !!!
gość
5 lata temu
Twoje piersi były ciekawe dekadę temu
gość
5 lata temu
Oh Ania, piekna jestes i nie sluchaj tych cieniasow. Kochalbym Cie az do utraty tchu.
ROKO
5 lata temu
Anna Mucha dobrze sie ****a
gość
5 lata temu
Jaka to jest pusta baba masakra
gość
5 lata temu
Tu się z nią zgadzam. Nigdy nie miałam problemu z podglądaniem przez dzieci, ani pytań co mają dziewczynki czy chłopcy. Ludzie więcej empatii.
gość
5 lata temu
Ale koledzy dzieci w szkole nie oglądają codziennie tych cycków, może i dobrze dla ich psychiki... Za to nie omieszkają pewnie pominąć tematu owych eksponowanych cycków w szkole, dobawiajac dzieciom wyzwolonej mamy.
Gość
5 lata temu
Zachowanie pospolitej pro....... Szanuj sie kobieto Masakra
Gość
5 lata temu
Pusty DZBAN
Gość
5 lata temu
Zero klasy!!! Zero poczucia smaku!! Nikt już nie chce Cie oglądać, gdyż niczego sobą nie prezentowała a teraz tylko to potwierdzasz
Gość
5 lata temu
No cóż jak nie posiada się inteligencji to trzeba pomachac cyc...m
Gość
5 lata temu
Na siłę chce wrócić. Niech idze do strefy porno tam się nadaje
Gość
5 lata temu
Ona jest arcybeznadziejna !!!
Gość
5 lata temu
Ona sobie już od dawna nie zdaje sprawy, jak bardzo się zapętliła w tym swoim wielkim ego. Poza tym eksponowanie golizny przy dzieciach w kraju cywilizowanym, w którym pewne zachowania są przyjęte jako naganne i niemoralne, podchodzi mi już pod pewnego rodzaju pedofilię.
...
Następna strona