Piątek 08.02.2019 16:45

Niezadowoleni Marina i Wojtek Szczęśni oglądają działkę na Podhalu (ZDJĘCIA)

Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny Marina Szczęsna

Trzeba przyznać, że z boku życie "WAG" sprawia wrażenie, jakby było usłane różami. Żony i dziewczyny piłkarzy mogą całą energię poświęcić nie tylko na dbanie o dom, ale również na inwestowanie w wygląd lub rozwijanie swoich pasji. Nic więc dziwnego, że często w gronie WAGs nawiązują się trwałe i serdeczne przyjaźnie.

Zobacz: Marina przeżywa wyjazd na obóz Lewandowskiej: "Nie jestem przyzwyczajona do regularnego wysiłku fizycznego" (FOTO)

Warto jednak pamiętać, że kariera sportowa bywa krucha, co z kolei wymaga odpowiedniego zabezpieczenia na przyszłość, także finansowego. Minęły chyba już czasy, gdy piłkarze wikłali się w hazard czy niepewne interesy: obecnie Robert Lewandowski czy Wojciech Szczęsny tak obracają zarobionymi pieniędzmi, by jak najwięcej odłożyć na emeryturę.

Zobacz: Lewandowscy zrobili sobie "wychodne" ze Szczęsnymi w Dubaju: "Pijemy!"

Marina i Wojciech Szczęśni podjęli niedawno decyzję o budowie domu na Podhalu. Z tej okazji wybrali się do Zakopanego, gdzie oglądali działki budowlane. Wpadła im w oko posesja za blisko dwa miliony złotych. Jak twierdzi Super Express, wybudowanie domu to koszt kolejnych trzech milionów...

Być może te kwoty wywołały na twarzy Mariny grymas niezadowolenia. Zobaczcie, jak z mężem oglądała działkę pod inwestycję:

« Poprzednie 1/14

Szczęśni oglądają działkę na Podhalu

2Szczęśni oglądają działkę na Podhalu