Piątek 08.02.2019 20:45

Zakochana Lara Gessler kupuje słodkości z nowym obiektem westchnień (ZDJĘCIA)

Lara Gessler nowy chłopak Lary Gessler

Trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach Lara Gessler udowodniła, że potrafi dorównać w wywoływaniu sensacji nawet słynnej mamie. Przypomnijmy: na początku miesiąca do wiadomości publicznej dotarła wiadomość o rozwodzie 30-latki z Pawłem Ruczem, którego poślubiła zaledwie półtora roku temu. Ku powszechnemu zdziwieniu, celebrytka nie potrzebowała zbyt dużo czasu na otarcie łez i niedługo potem zaczęła być widywana w towarzystwie tajemniczego prawnika, z którym od czasu rozstania z Ruczem spędza każdą wolną chwilę.

Zobacz: Lara Gessler zabrała NOWEGO CHŁOPAKA... do pracy

Uśmiechnięta Lara Gessler spaceruje z nowym "przyjacielem" (FOTO)

W czwartek cukierniczka po raz kolejny została przyłapana u boku nowego kochanka, gdy wspólnie przechadzali się ulicami Warszawy. Tego dnia Lara postawiła na wełniany sweter, kożuch i kremową spódnicę, w której - mimo niskiej temperatury - odsłoniła zgrabne nogi. Rolę dodatków odegrały skórzane kozaki oraz naręcza słodyczy, które chwilę wcześniej Lara nabyła w cukierni. Towarzysz Gessler miał na sobie granatowy golf, przecierane jeansy i długi płaszcz.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Lary Gessler i jej nowego ukochanego. Jak myślicie, kiedy pokaże się z nim bardziej oficjalnie?

« Poprzednie 1/14

Zakochana Lara Gessler kupuje słodkości z nowym obiektem westchnień

2Zakochana Lara Gessler kupuje słodkości z nowym obiektem westchnień