Piątek 08.02.2019 23:00

Gwiazdy spędzają piątkowy wieczór w teatrze: zakłopotana Głogowska, błyszcząca Wolszczak, zadowolony Karolak... (ZDJĘCIA)

modapudelek Tomasz Karolak Olga Bołądź Edyta Olszówka Grażyna Wolszczak Stefano Terrazzino Zygmunt Chajzer Michał Koterski Marcela Leszczak Grażyna Szapołowska

Nie od dziś wiadomo, że wydarzenia kulturalne to świetna okazja dla mniej lub bardziej sławnych nazwisk do przypomnienia o sobie mediom. W piątkowy wieczór żądni błysku fleszy celebryci przybyli na premierę spektaklu Czworo do poprawki, która odbyła się w założonym przez Tomasza Karolaka teatrze Imka.

Oprócz znanego aktora przez ściankę przewinęła się cała plejada znanych twarzy, a wśród nich między innymi: Grażyna Wolszczak, Anna Głogowska, Edyta Olszówka, Olga Bołądź, Stefano Terrazzino, Zygmunt Chajzer z żoną, Michał Koterski i Marcela Leszczak, Grażyna Szapołowska, Anna Oberc czy Marcin Bosak. Ten ostatni pojawił się na premierze z nową, młodszą partnerką, Marią Dębską.

Największą gwiazdą imprezy okazała się 60-letnia Wolszczak, która pojawiła się na przyjęciu w efektownej, błyszczącej sukni: chcąc wyjść jak najlepiej na zdjęciach, gwiazda wyjątkowo intensywnie wpatrywała się w obiektywy aparatów.

Zobacz: Skromna Wolszczak wyznaje dumnie: "Wszyscy mnie lubią"

Zobaczcie, kto pojawił się na piątkowej premierze spektaklu Czworo do poprawki:

« Poprzednie 1/14

Gwiazdy spędzają piątkowy wieczór w teatrze: zakłopotana Głogowska, błyszcząca Wolszczak, zadowolony Karolak...

2Gwiazdy spędzają piątkowy wieczór w teatrze: zakłopotana Głogowska, błyszcząca Wolszczak, zadowolony Karolak...