Niedziela 10.02.2019 19:45

Film o Zenku będzie kosztować 5 milionów? "Wpływy mogą wynieść 11 milionów złotych"

Antoni Królikowski Zenon Martyniuk Zenek Martyniuk Katarzyna Jungowska film o Zenku Martyniuku

Film o Zenku będzie kosztować 5 milionów? "Wpływy mogą wynieść 11 milionów złotych"

Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej od półtora roku przymierza się do nakręcenia fabularyzowanej biografii Zenona Martyniuka. W filmie mają pojawić się autentyczne materiały z jego koncertów i wywiadów.

Główną rolę we fragmentach dokumentalnych Zenek weźmie, oczywiście, na siebie. Pozostaje do rozwiązania kwestia, kto zagra go w fabularyzowanej części filmu. Początkowo za najpoważniejszych kandydatów uchodzili Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki, który inspirowali się liderem zespołu Akcent budując swoje role w filmie Disco Polo. Rozważano także kandydaturę Antka Królikowskiego, a sam Zenek uznał, że nadawałby się także Jacek Braciak.

Zobacz: Zenek Martyniuk ambitnie o swoim filmie: "Mógłby mnie zagrać DAWID OGRODNIK ALBO JACEK BRACIAK"


Niestety, w świetle najnowszych wydarzeń w rodzinie Martyniuków, entuzjazm twórców nieco osłabł, bo trudno byłoby nakręcić film biograficzny o Zenku nie wspominając ani słowem o jego zagubionym życiowo synu. Jednak prace nad biznesplanem nie zostały wstrzymane, a wstępne wyliczenia trafiły już na biurka ewentualnych sponsorów.

Budżet filmu szacowany jest na ok. 5 mln zł - ujawnia Super Express. Przy założeniach, że 1,5 mln Polaków kupi bilety do kina, wpływy mogą wynieść ponad 11 mln zł! To oczywiście założenia minimum. Martyniuk wciąż gromadzi na swoich koncertach pełne sale. Jest postacią, której życiem interesują się nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy disco polo. Do kin z pewnością wybierze się znacznie więcej osób,niż jest to szacowane, a co za tym idzie, zyski będą się mnożyć.

Wybierzecie się do kina?

 

 

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (188)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-188 z 188
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.02.2019 18:23
Lepiej o syny nakręcić film - byl by ciekawszy słuzył jako przestroga dla tych rodziców którzy nie pilnują i nie kontrolują dzieci.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
RABIN OTUA 11.02.2019 18:38
Ale w Białymstoku mieszka niecałe 350 000 osób, z których niecała 1/4 to wsioki, które pójdą na gniota o zapiewajle deskopolo-weselnym.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.02.2019 20:02
Jak można chodzić do kina na polskie filmy, na komedie, czy właśnie na takie biografie. Strata pieniędzy. Ja jak idę do kina to po to, żeby popodziwiać efekty specjalne. W polskich filmach raczej ich brak.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 11.02.2019 20:40
Co to za bohater,aby film o nim kręcić? Film dla wieśniaków i talatajstwa
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 11.02.2019 23:25
gość: Ktoś tu zglupial? Kto będzie oglądał film o tym kretynie?
Dlaczego tak obrażasz kulturalnego, pracowitego, utalentowanevo, mającego świetny kontakt z publicznoscią, życzliwego czlowieka. Bo sam jesteś jego przeciwieństwem???? Zepsutym zazdrośnikiem.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-188 z 188