Trwa ładowanie...
Przejdź na

Philipp Plein twierdzi, że padł OFIARĄ OSZUSTWA: "Z przykrością stwierdzamy, że Kanye West nie wystąpi na naszym pokazie"

137
Podziel się:

Projektant zawarł umowę z osobą podającą się za męża Kim Kardashian. Zapłacił oszustowi... 3 miliony złotych.

Philipp Plein twierdzi, że padł OFIARĄ OSZUSTWA: "Z przykrością stwierdzamy, że Kanye West nie wystąpi na naszym pokazie"

Philipp Plein jest niemieckim projektantem, który słynie ze swoich mało odkrywczych kolekcji, za które, o dziwo, życzy sobie całkiem spore kwoty. W Polsce projektant znany jest głównie za sprawą swojej muzy, Justyny Gradek. Nasza rodaczka, choć bez wątpienia jest skłonna zrobić sporo dla chłopaka, w pewnym momencie prawie od niego odeszła... W tle majaczył wątek dużej gotówki i nieporozumień finansowych.

Oprócz problemów związkowych, projektant musi zmagać się z tymi w życiu zawodowym. Okazuje się, że najprawdopodobniej padł ofiarą oszustwa. Jak donosi portal Page Six, osoba podająca się za Kanyego Westa skontaktowała się z Pleinem i zaproponowała swój występ na organizowanym przez niego evencie podsumowującym 20-lecie modowej działalności. Podekscytowany Philipp zawarł z rzekomym mężem Kim Kardashian umowę na ponad… 3 miliony złotych!

Portal relacjonuje, że oprócz tego na organizowaną imprezę zaprosił (i oczywiście opłacił) rzeszę największych gwiazd. Gdy okazało się, że został oszukany, zdał sobie sprawę, że nie będzie w stanie wypłacić obiecanych środków pieniężnych zaproszonym gościom. Przyparty do muru projektant próbuje znaleźć jakieś wyjście z zaistniałej sytuacji. Zaczął od wydania oświadczenia:

Z przykrością informujemy, że Kanye West nie wystąpi na naszym pokazie w poniedziałek... Byliśmy podekscytowani współpracą z nim, ale niestety zostaliśmy oszukani przez osobę, która podawała się za artystę, działając bez wiedzy Kanyego i wykorzystując naszą dawną przyjaźń. Niestety, my także byliśmy pod wpływem fałszywej informacji. Już skontaktowaliśmy się z zespołem Westa i postanowiliśmy wydać to oświadczenie, aby wyjaśnić, że nie było żadnych uchybień, leżących po naszej stronie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli współpracować z Kanye Westem - czytamy.

Myślicie, że Justyna wspiera chłopaka w tych ciężkich chwilach?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(137)
Gość
5 lata temu
Co to za w******k? Kto kupuje takie kiczowate ciuchy za gruba kasę?
Gość
5 lata temu
Jak on działa mi na nerwy jak obnosi się ze swoim bogactwem typowy W******k-seba masakra... w dodatku narcyz myśli ze jaki to on super...może mieć miliony ale dla mnie jest nikim
Gość
5 lata temu
Jego ubrania wyglądają jak z bazaru na jakiejś podlaskiej wsi...
Gość
5 lata temu
Wszędzie czai się krętactwo, niestety
Gość
5 lata temu
Ten facet jest taki przaśny
Najnowsze komentarze (137)
gość
5 lata temu
Justyna G. wzięła od niego kupę mln za milczenie ze nie ujawni jego sekretów
Gość
5 lata temu
Hahaha
przemo
5 lata temu
nie znassz się na modzie to nie dyskutuj... idz kup sobie w van graffie czy w clobbenburg coś podobnego i jest po problemie
gość
5 lata temu
Wszystkie was tu jadowite żmijki skręca bo nigdy nie będziecie mieć takiej urody, takiej kasy i takiego życia. Możecie się co najwyżej na takich pudelkach pospuszczać. I poudawać znawczynie mody, moralności i kij wie czego jeszcze z czym nigdy nie obcowałyście i nie będziecie mieć okazji. Ale chyba tylko same przed sobą. Eh, ze tez niektóre kobiety są tak wstrętne, tfu.
gość
5 lata temu
Ale wy głupoty piszecie... Chcielibyście mieć takie kłopoty finansowe, zawodowe i związkowe jak on LOL
Kliczko
5 lata temu
Solak dawać mi k****a będę *****l
Gość
5 lata temu
Najlepszym lekarzem dlanich jest Czas wiedza co czyniom.Bandzcie wytrwali w swoich decyzjach
gość
5 lata temu
Jego ubrania kupują same l***i kaczory i ich napakowane karczki
Gość
5 lata temu
Zawsze połowę tego bogactwa może upchnąć i jakąś sporą kasa jeszcze jest
Gość
5 lata temu
Sacz e fakin hoot 😂przyjaciele a numerow do siebie nie maja
gość
5 lata temu
Zdjecie gdzie ona przykleila sie do auta a on ja ciagnie za reke zeby isc.......widac po tym jaka to blachara, maca ten samochod, ze az zapomniala, ze mieli isc ......zenada
gość
5 lata temu
Ubrania nie dla cebuli!!!
Gość
5 lata temu
Aha...akurat bo...
gość
5 lata temu
skoro stracil 3 bańki to nie będzie mu do smiechu i z justysia pożegna się szybciej niż poznal
...
Następna strona