Sobota 09.02.2019 19:15

Anna Lewandowska odgryza się młodej karateczce: "Prawdziwy Samuraj zawsze z pokorą"

Anna Lewandowska Dorota Banaszczyk

Anna Lewandowska odgryza się młodej karateczce: "Prawdziwy Samuraj zawsze z pokorą"

Ania Lewandowska, zanim została żoną Roberta promującą się jako trenerka personalna i promotorka zdrowego żywienia, trenowała karate. Wielokrotnie podkreślała swoje sukcesy w tej dziedzinie sportu: mistrzostwo świata juniorów, kadetów i seniorów.

Zobacz: Lewandowska chwali się medalem! (FOTO)

Wiarygodność jej sukcesów podważyła w piątek młoda karateczka, Dorota Banaszczyk, która stwierdziła, że medale zdobyte w "karate tradycyjnym" nie powinny być stawiane na równi z tymi wywalczonymi w "karate kumite", gdzie walczy się z przeciwnikiem w odróżnieniu od pokazowego charakteru dyscypliny trenowanej przez Lewandowską.

Zobacz: Młoda mistrzyni świata w karate atakuje Lewandowską: "Ona nie jest prawdziwą mistrzynią!"

Ania Lewandowska z reguły nie daje się sprowokować i nie odpowiada na medialne zaczepki koleżanek z branży. Tym razem wywołana do tablicy żona Roberta postanowiła odgryźć się młodej konkurentce. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie z Zakopanego na tle gór, pod którym wspomina czasy zgrupowań kadry narodowej:

Pamiętam, jak spędzałam tutaj całe lata na obozach, zgrupowaniach kadry narodowej, wylewając litry potu... To były piękne czasy i tęsknię... - napisała.

W komentarzach nie zabrakło linków do wywiadu Banaszczyk. Na jeden z nich Ania odpowiedziała:

Prawdziwy Samuraj zawsze z pokorą - napisała.

Myślicie, że konflikt karateczek przeniesie się na matę?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Patrzę w nasze piękne góry... i przypominam sobie chwilę z dzieciństwa 😍😉 Pamiętam jak wędrowałam po szlakach górskich z moim bratem i babcią, która kocha góry... i zaraziła nas tą miłością. Pamiętam jak zbieraliśmy jagody, jak jeździliśmy do Gazdy, jak kąpaliśmy się w lodowatym strumyku. Pamiętam jak spędzałam tutaj całe lata na obozach, zgrupowaniach kadry narodowej, wylewając litry potu... To były piękne czasy i tęsknię... ❤️😭 Zawsze tu wracam. Dziś patrzę na to z innej perspektywy - jestem mamą i chciałabym to wszystko, to piękno, pokazać mojej małej Klaruni, te cudne góry, te widoki... Mam wiele marzeń... takich zwykłych rodzinnych...., być tu i teraz z moim kochanym mężem @_rl9 i naszą córeczką❤️❤️. Kiedyś przyjedziemy tu... Na spokojnie, bez pośpiechu, bez terminów, spotkań, telefonów, bez pracy, zobowiązań, bez patrzenia na daty, godziny... Tak po prostu dla Siebie. Jeśli macie kochani taką możliwość to...jest to coś najcenniejszego, bycie razem daje siłę i spokój jednocześnie. Doceniam każdą taką chwilę. Ściskam Was bardzo ciepło. ps. muszę to powiedzieć raz jeszcze kocham nasze polskie góry ❤ A teraz lecę na trening z uczestniczkami HEALTHY Weekendu @healthycenterbyann #annalewandowska #mamabyc #familly #zakopane I look at our beautiful mountains ... and I recall memories from my childhood :-) I remember hiking on mountain trails with my brother and grandma,she loves mountains ... Today I look at it from a different perspective - I am a mother and I would like to show this to my little Klara. These wonderful mountains and views ... I have many dreams ... to be here and now with my beloved husband and our daughter. We will come one day ... Peacefully, Without being hurried, without appointments, meetings, phone calls, no work, no obligations, without looking at dates, hours ... If you have such an opportunity, then being together is the most precious thing that gives you strength and peace at the same time. I appreciate every moment. ps. I have to say it again - I love our Polish mountains ❤

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Lut 9, 2019 o 1:56 PST

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (883)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 871-883 z 883
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 12.02.2019 02:57
O tej patalogicznrj zazdości do Lewandowskirj to już by materiały na habilitację można zebrać. Mnie to żal tej młodej co się chce wybić na krytyce znanej osoby. Słabe i krótkowzroczne. Rób dziewczyno swoje i nir bądź małostkowa. Dlaczego stale się krytykuje Lewą? Dlatego że potrafi perfekcyjnie korzystać z mediów społecznościowych? Zawsze jeden koronny i bzdurny argument że bez Lewego nic by nie osiągnęła. Zamiast podziwiać dziewczynę ktora jest tytanrm pracy i wulkanem pomysłów to ludziska walą hejtem. Dziwne to wszystko. Ale ja podziwiam i gratuluję sukscesów.
A jakżesz to korzysta się perfekcyjnie z "mediów społecznościowych" i jakiekolwiek międzynarodowej publicystyki? Obie panie chyba korzystają z nich dokładnie tak samo? Domyślam się, że Ty też. No i z wszelką pewnością redaktorzy pudla oraz rozmaici nadawcy tv, tyle że oni anonimowo (i zapewne grupowo).
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 12.02.2019 03:14
Jedno co pewne, to że największą wadą większości żon są ich mężowie, a największą zaletą prawie każdego męża jego żona. Młoda męża nie ma, więc nie ma też wad. Oczywiście z karate nie ma to związku, tym bardziej, że dla Lewej to już wspomnienie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2019 01:42
dziewczyna osiągnęła cel , mówi o niej cała Polska i chyba o to chodziło w tym poście!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
pan Toidenasiku 13.02.2019 13:35
Prawdziwy Samuraj zawsze z pokorą może przyp....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Twoja Klara 13.02.2019 22:30
Lewandowska - zniknij wreszcie ze stron portalu WP! Maja cie wszyscy STRASZNIE dosyc! Jestes taka umyslowo niedorobiona, ze wstyd i smiesznosc - az bije w opisach o tobie ( specjalnie mala litera !!!)
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 871-883 z 883