Niedziela 10.02.2019 17:30

Grammy 2019: Rita Ora w piórach, elegancka Dua Lipa, A$ap Rocky w różu i nowa twarz Ellie Goulding pozują na imprezie Clive'a Davisa (ZDJĘCIA)

Grammy 2019 Clive Davis Party Dua Lipa Ellie Goulding Rita Ora Bebe Rexha Asap Rocky Stephanie Shepherd Daren Criss Julianne Hough

Organizowana co roku na dzień przed galą rozdania nagród Grammy impreza Clive'a Davisa to jedno z najważniejszych wydarzeń w imprezowym kalendarzu amerykańskiego show biznesu. Miejsce na liście gości legendarnego producenta muzycznego do niedawna było tak prestiżowe, że nawet największym gwiazdom nie przeszkadzało, że tuż przed wielką galą muszą znaleźć czas (i kreację!) na jeszcze jedną imprezę.

ZOBACZ TEŻ: Eleganckie gwiazdy pozują na "liściastej ściance" imprezy Chanel przed galą BAFTA 2019 (ZDJĘCIA)

Jak to jednak bywa w show biznesie, ostatnio prestiż spotkania nieco podupadł, a wśród zaproszonych sław nie brakuje celebrytek zupełnie niezwiązanych z przemysłem muzycznym czy filmowym.

W tym roku imprezę Clive'a Davisa zdominowała silna reprezentacja młodych gwiazdek popu. Na ściance z dumą pozowały więc m.in. Rita Ora ubrana w dziwaczną kreację z piór, Bebe Rexha, narzekająca do niedawna, że projektanci nie chcą wypożyczyć jej żadnej kreacji, bo "jest za duża" czy elegancka Dua Lipa, która wysuwa się na prowadzenie w wyścigu o tytuł nowej "księżniczki popu". Duże zainteresowanie wzbudziła też powracająca po krótkiej przerwie od show biznesu Ellie Goulding. Brytyjska wokalistka co jakiś czas pokazuje się na branżowych imprezach, raz po raz zaskakując... nową twarzą.

Gośćmi słynnego producenta były też celebrytki związane z rodziną Kardashianów. Na czerwonym dywanie z dumą pozowała Caitlyn Jenner, której towarzyszyła dużo młodsza "przyjaciółka", Sophia Hutchins. Na imprezie pojawiła się też... była asytentka Kim Kardashian, Stephanie Shepherd.

PRZYPOMNIJMY: Była asystentka Kim Kardashian została modelką! Piękniejsza od szefowej? (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak prezentowali się goście dorocznej imprezy Clive'a Davisa. Kto wypadł najlepiej?

« Poprzednie 1/25

Gwiazdy na imprezie Clive'a Davisa przed galą Grammy 2019

2Gwiazdy na imprezie Clive'a Davisa przed galą Grammy 2019

Fot. Getty Images