Niedziela 10.02.2019 19:00

Odchudzony Patryk Vega łapie promienie słońca w drodze do samochodu za 600 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Patryk Vega

Mimo że od kilku lat krytycy nie zostawiają suchej nitki na kolejnych "dziełach" Patryka Vegi, wydawane raz za razem nowe filmy cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Kolejne sukcesy przekładają się na status majątkowy reżysera, czym Vega lubi się chwalić. Jakiś czas temu zasłynął wyznaniem, jak wygląda jego "idealny dzień":

Pogoda jest na tyle dobra, że mogę zdjąć dach w Lamborghini Aventadorze, jadę z kobietą na lotnisko, wynajmuję helikopter, lecimy do Wenecji, bzykamy się, jemy pizzę i wracamy do Polski - opowiadał w rozmowie z magazynem CKM.

ZOBACZ: Vega odlatuje w wywiadzie: "Mamy dowody, że WYKUPIONO KAMPANIĘ hejtującą "Botoks"!"

W ostatnim czasie o reżyserze mówi się też sporo w kontekście mocno odmienionej sylwetki. Vega chwali się, że schudł 44 kilogramy w osiem miesięcy i faktycznie na nowych zdjęciach trudno go poznać. Nie zmieniło się za to zamiłowanie do drogich samochodów, choć Audi Q7 za 600 tysięcy złotych to i tak skromnie jak na standardy twórcy "Botoksu", który ma w kolekcji lamborghini i porsche.

ZOBACZ: Patryk Vega jeździ Lamborghini za 1,5 MILIONA ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

Tańszym modelem Vega zajechał w niedzielę pod studio TVP, gdzie w "Pytaniu na Śniadanie" promował swój najnowszy film w towarzystwie Patryka Pniewskiego.

Zobaczcie zdjęcia. Stylowy?

« Poprzednie 1/14

Patryk Vega łapie promienie słońca pod budynkiem TVP

2Patryk Vega łapie promienie słońca pod budynkiem TVP