Niedziela 10.02.2019 20:15

BAFTA 2019: anielska księżna Kate, elegancka Glenn Close i ekstrawagancka Margot Robbie zadają szyku na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

BAFTA 2019 Amy Adams Glenn Close Lily Collins Mary J Blige Viola Davis

Największe gale "sezonu nagród filmowych" odbywają się w większości w Stanach Zjednoczonych, jednak i Europa ma czym się pochwalić. Zdecydowanie najważniejszym kulturowym wydarzeniem początku roku po tej stronie wielkiej wody jest rozdanie nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej, powszechnie znanej jako BAFTA.

Przypomnijmy: BAFTA 2018: Księżna Kate, Jolie, Lawrence, Robbie, Hayek, Nyong'o... (ZDJĘCIA)

72. gala wręczenia Złotych Masek trwa właśnie w legendarnym Royal Albert Hall w Londynie. Na czerwonym dywanie nie zabrakło takich gwiazd jak Viola Davis, Lily Collins, Amy Adams, Margot Robbie czy Glenn Close, która według prognoz ma wrócić do domu tego wieczora z nagrodą dla najlepszej aktorki.

Zobacz: Eleganckie gwiazdy pozują na "liściastej ściance" imprezy Chanel przed galą BAFTA 2019 (ZDJĘCIA)

Sławy nie zawahały się zabawić w tym roku kolorami w swoich kreacjach, po tym jak przed 12. miesiącami zadecydowały pojawić się w czerni, solidaryzując się w ten sposób z ruchem Me Too.

Nie ma jednak co ukrywać, że największą uwagę tego wieczora przykuwała książęca para, William i Kate. Księżna Cambridge miała na sobie klasyczną białą suknię, drapowaną przez jedno ramię.

Kto wypadł waszym zdaniem najlepiej tego wieczora?

« Poprzednie 1/23

BAFTA 2019: anielska księżna Kate, elegancka Glenn Close, ekstrawagancka Margot Robbie

2BAFTA 2019: anielska księżna Kate, elegancka Glenn Close, ekstrawagancka Margot Robbie