Poniedziałek 11.02.2019 21:15

Uczestniczka "Projekt Lady" miała wypadek. "Chciałam być fit i cool. Skończyło się to wezwaniem karetki"

Agata Szostek Projekt Lady

Uczestniczka "Projekt Lady" miała wypadek. "Chciałam być fit i cool. Skończyło się to wezwaniem karetki"

Jak to bywa w przypadku uczestników popularnych programów rozrywkowych, niektórzy stają się pełnoprawnymi celebrytami, a inni odchodzą w zapomnienie. Jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci pierwszej edycji prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek Projektu Lady była Agata Szostek.

 

Dziewczyna zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki wesołemu usposobieniu i szczerej chęci zmiany. Choć nie udało jej się wygrać programu i odpadła tuż przed finałem, to wciąż jest jako tako rozpoznawalna. Agata prowadzi kanał na YouTube, a w jednym z nagranych filmów wyjawiła kulisy programu, zdradzając m.in., że Projekt Lady był wyreżyserowany.

Zobacz: Dama Agata Szostek zdradza kulisy programu: "Tak, "Projekt Lady" był reżyserowany. Bańka prysła!"

Szostek udało się wykorzystać swoje "pięć minut" i zdołała nawet zaliczyć debiut na ściance, pozując na TVN-owskiej imprezie podczas konferencji jednego z seriali.

Zobacz: Książkiewicz, Warnke i Sawczuk promują nowy serial TVN-u (ZDJĘCIA)

Jak się okazuje, kilka tygodni temu Agata uległa groźnemu wypadkowi. Podczas wizyty w parku trampolin doszło do uszkodzenia kolana:

Tydzień temu, w czwartek, odwiedziłam z przyjaciółką park trampolin. Chciałam znaleźć nową ''zajawkę'', nie chciałam spędzać wieczorów przy piwie. Chciałam być fit i cool. Skończyło się to wezwaniem karetki. Z początku zostałam odesłana ze szpitala do domu i kazano mi leczyć się prywatnie. Wróciłam do domu, zaczęłam szukać lekarzy, którzy mi jak najszybciej pomogą. Rezonans magnetyczny, ortopeda, szpital... I tak w kółko. Wszędzie wydawanie pieniędzy, a kolano nadal zablokowane. Nie byłam w stanie go ani wyprostować, ani zgiąć - możemy przeczytać na stronie Pomagam.pl.

22-latka w związku z urazem jakiś czas temu przeszła artroskopię kolana, jednak jak możemy przeczytać na stronie zbiórki, potrzebny jest kolejny zabieg. Koszty, zarówno operacji, jak i niezbędnej rehabilitacji, wymagają sporych nakładów pieniężnych. W związku z tym dziewczyna postanowiła poprosić o pomoc, aby jak najszybciej odzyskać pełną sprawność:

W dniu wczorajszym (tj.sobota) zostałam zoperowana. Artroskopia kolana pozwoliła odblokować kolano, ale okazało się, że za około 2 miesiące trzeba powtórzyć operację i wykonać Acl-rekonstrukcje więzadła krzyżowego. W tym tygodniu zaczynam rehabilitację, która również kosztuje.... 💸 Będę przygotowywać kolano do Acl, aby lepiej poradziło sobie z rehabilitacja po operacji właściwej. W skrócie czeka mnie kilka miesięcy ciężkiej i kosztownej walki o pełną sprawność. Moja mama opiekuje się mną, pracuje na moje wizyty u lekarzy. Chciałabym odciążyć ją i pozwolic jej nie martwić się o moją przyszłość - pisze Agata.

Zbiórkę na rehabilitację Agaty Szostek możecie wesprzeć, klikając TUTAJ.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (102)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 102
Odpowiedz
102 37
zgłoś
Gość 11.02.2019 21:16
Przynajmniej coś ze sobą robi
Odpowiedz
21 11
zgłoś
Gość 11.02.2019 21:18
A kogo to....
Odpowiedz
19 2
zgłoś
Gość 11.02.2019 21:18
Gość: Ja robiłam acl w publicznym szpitalu 13 lat temu i wyszło bardzo dobrze. Czekałam pół roku, w międzyczasie się rehabilitowałam. Wcale nie było źle. Dziewczyno zapisz się i zobacz jest bedziesz miała termin.
* kiedy będziesz miała termin
Odpowiedz
15 4
zgłoś
gość 11.02.2019 21:19
zdrowia glowa do gory
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 11.02.2019 21:19
.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 102