Poniedziałek 11.02.2019 12:30

Lejdi Rozenek-Majdan rywalizuje o prowadzenie "Azja Express" z... Hubertem Urbańskim! "Mamy do tego programu szczególny sentyment"

Azja Express Małgorzata Rozenek-Majdan Hubert Urbański Michał Mikołajczak

Lejdi Rozenek-Majdan rywalizuje o prowadzenie "Azja Express" z... Hubertem Urbańskim! "Mamy do tego programu szczególny sentyment"Fot. ONSDecyzja Agnieszki Woźniak-Starak o tym, by po trzech sezonach programu Azja Express zmierzyć się z reaktywowanym po latach Big Brotherem, o którym podobno marzyła jeszcze na studiach, okazała się dla producentów twardym orzechem do zgryzienia.

Problem nie polega jednak na tym, że nie mają nikogo na jej miejsce. Wręcz przeciwnie: kandydatów jest wręcz nadmiar. Sama Agnieszka na stanowisko prowadzącej zaproponowała Małgorzatę Rozenek-Majdan, która przez cztery odcinki pierwszej serii zapisała się w pamięci widzów bardziej wyraziście niż pary, które dotrwały do finału.


Po emisji pierwszego sezonu kariera Majdanów wyraźnie przyspieszyła. Obecnie Małgorzata jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN-u.

Ma jednak konkurencję w osobie Huberta Urbańskiego. Prowadzący Milionerów również ma doświadczenie w programach przygodowych. Trzy lata temu z powodzeniem wcielił się w tytułowego agenta w reaktywowanym po latach programie.

Na marginesie rywalizacji Małgoni i Huberta snuje się jeszcze kandydatura zwycięzcy trzeciej serii Agenta, Michała Mikołajczaka.

Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć - komentuje w rozmowie z magazynem Party osoba z produkcji show. Ale decyzje jeszcze nie zapadły. 

Tymczasem Rozenek-Majdan próbuje rozgrywać to na zimno.

Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment - deklaruje dyplomatycznie i odrobinę lizusowsko. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce. 

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (96)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96
Odpowiedz
29 16
zgłoś
gość 11.02.2019 12:47
Rozchodze się z mężem po 30 latach. Nabawiłam się nerwicy lękowej... jak żyć ???
Odpowiedz
192 77
zgłoś
Gość 11.02.2019 12:50
Hanna lis na prowadzącą
Odpowiedz
377 11
zgłoś
Gość 11.02.2019 12:52
gość: Rozchodze się z mężem po 30 latach. Nabawiłam się nerwicy lękowej... jak żyć ???
Żyj dalej 😊dla siebie. ..żaden facet nie jedt wart tego,żeby przez niego płakać
Odpowiedz
30 5
zgłoś
Gość 11.02.2019 12:53
gość: Rozchodze się z mężem po 30 latach. Nabawiłam się nerwicy lękowej... jak żyć ???
Teraz juz będzie lepiej
Odpowiedz
175 22
zgłoś
Gość 11.02.2019 12:53
A może weźmie to Ibisz z Polsatu on wszystko bierze hi hi
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96