Poniedziałek 11.02.2019 12:00

Przebrana za Afrodytę Cardi B oblizuje niewiernego męża na czerwonym dywanie

modapudelek Cardi B

Przebrana za Afrodytę Cardi B oblizuje niewiernego męża na czerwonym dywanieMimo że Cardi B znana jest szerszej publiczności dopiero od dwóch lat, to już zdążyła sporo namieszać w amerykańskim show biznesie. Raperka dumnie przyznaje się do swojej przeszłości striptizerki, nie można też powiedzieć żeby grzeszyła ogładą czy wyszukaną erudycją, jednak z miesiąca na miesiąc liczba jej wiernych fanów powiększa się ku wyraźnemu niezadowoleniu poprzedniej królowej rapu, Nicki Minaj.

Zobacz: Cardi B ZAATAKOWAŁA Nicki Minaj na imprezie "Harper's Bazaar"! Rzuciła w nią butem...

Tak jak łatwo jest zrozumieć zafascynowanie młodzieży postacią, która w żaden sposób nie przystaje do norm społecznych i jest w stu procentach wierna sobie (nawet gdy objawia się to wybuchami agresji i wulgarnym słownictwem), o tyle trudno jest pojąć miłość, jaką obdarzył raperkę świat mody.
Nie mówimy już nawet o markach ulicznych, które w zrozumiały sposób wpasowywały się w wizerunek Cardi, ale o wielkie domy haute couture, które zazwyczaj kojarzone były z paryskimi salonami niż z bójkami w barze ze striptizem. Niespecjalnie przejmuje się tym najwyraźniej legendarna marka Mugler, która zdefiniowała styl lat 90. Co prawda firma lata swojej świetności ma za sobą, więc ich decyzję o wygrzebaniu z archiwum sukni couture z roku 1995 można by odczytać jako akt desperacji. To właśnie w kreacji z aksamitu i satyny uformowanej na kształt wielkiej muszli wokalistka pojawiła się na niedzielnym rozdaniu Grammy, na którym odebrała nagrodę za najlepszy album w kategorii rap.

Jakby wielkiej mody było za mało, raperka postanowiła jeszcze zademonstrować światu, jak to wspaniałomyślnie wybaczyła liczne zdrady swego męża, z którym jest związana od niespełna dwóch lat. Aby dać wyraz swoim uczuciom Cardi zadbała, żeby każdy fotograf mógł złapać ujęcie jej języka oplatającego ozór niewiernego małżonka.

Co sądzicie o tak "subtelnym" wyznaniu miłości?
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS

 

fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (176)

Odpowiedz
5 1
zgłoś
Gość 11.02.2019 13:01
W co jeszcze można ubrać człowieka? W mięso, a to też już było.
Odpowiedz
10 1
zgłoś
Gość 11.02.2019 13:02
Gość: Boże jaki on obrzydliwy co te kobiety widzą w takich 🙄
zakładam, że wyłącznie słusznych rozmiarów penisa. bo niby co innego?
Odpowiedz
6 2
zgłoś
Gość 11.02.2019 13:03
Nicki to przy niej dama
Odpowiedz
11 0
zgłoś
Gość 11.02.2019 13:05
małpki........ kapucynki ,,,,,, się calują
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 11.02.2019 13:08
fuuu bleee patoleeee
Ładowanie komentarzy…