Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda szczerze o sobie: "Spędziłam lata w trasie z rock'n'rollowcami i poznałam życie jak mało kto"

183
Podziel się:

Dorota wyznała również, że to dzięki silnym rodzinnym więziom woda sodowa nie uderzyła jej do głowy.

Doda szczerze o sobie: "Spędziłam lata w trasie z rock'n'rollowcami i poznałam życie jak mało kto"
bEEBfRqt

Dodę można lubić lub nie, jednak trzeba przyznać, że od lat jest* jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu*. Każdy Polak co nie co o niej wie, a już na pewno pamięta jej kontrowersyjne początki, udział w Barze i medialne związki.

Na temat Doroty niemal bez przerwy pojawiają się przeróżne informacje, a ostatnio głównie za sprawą zainicjowanego przez nią koncertu przeciw nienawiści. Odkąd pojawił się pomysł, aby zorganizować show pod nazwą Artyści przeciw nienawiści, codziennie ukazują się kolejne doniesienia o tym, kto na nim wystąpi:

bEEBfRqv

Choć Rabczewska zdaje się być zajęta dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik, znalazła jednak odrobinę czasu na udzielenie nowego wywiadu. Podczas rozmowy z dziennikarzem magazynu Do rzeczy przyznała, że od lat prowadzi bardzo intensywny tryb życia, jednak zawsze starała się zdrowo odżywiać, wysypiać i unikać używek:

Nowotwory rosną w ludziach jak grzyby po deszczu. Za każdym razem, gdy widzę kogoś pijącego red bulla, to mnie boli serce za niego. W szkołach powinno się o tym uczyć, jak jedzeniem można się zatruć i jak można się nim leczyć - narzekała artystka.

bEEBfRqB

Dodała również, że dzięki wieloletniej pracy w branży z różnymi ludźmi dobrze poznała życie, a w ryzach trzyma ją obecność bliskich:

Jestem daleka od wymuskanego wizerunku damy, jestem szczera wobec fanów. Spędziłam lata w trasie z rock’n’rollowcami i poznałam życie jak mało kto - stwierdziła, dodając gorzko: To jest ciężki kawałek chleba i by nie przeholować, bardzo ważne jest, by najbliżsi trzymali cię przy ziemi. Zwłaszcza kiedy uderza woda sodowa, ale jeszcze bardziej żeby nie odwracali się gdy wszystko tracisz.

Lata doświadczeń i praca charytatywna nauczyła Rabczewską, żeby przede wszystkim doceniać życie i dbać o zdrowie:

Widziałam straszne rzeczy. Jednego dnia grałam w szachy z kolegą chorym na białaczkę, a drugiego dnia wywożono go w czarnym worku - wspomina ciężkie chwile Dorota.

bEEBfRqC

Z dnia na dzień staje się coraz bardziej dojrzalsza?

bEEBfRqD
bEEBfRqW
KOMENTARZE
(183)
Gość
3 lata temu
Doda i rocknroll.. hahaha
Gość
3 lata temu
„Grałam w szachy..”, chyba raczej w warcaby.
gość
3 lata temu
oj, dodzina, dodzina, skonczylas sie juz dawno i nic na to nie poradzisz!a rozowe tipsy, cekiny i cyc na wierzchu to nie zaden rock' n' roll!
bEEBfRqX
Gość
3 lata temu
Ona widziała rock’n’roll, jak ś****a niebo.
gość
3 lata temu
Jak można promować wandala który porysował komuś samochód?
Najnowsze komentarze (183)
Gość
3 lata temu
Dojrzala to ona nigdy nie bedzie
Gość
3 lata temu
Dojrzala to ona nigdy nie bedzie
Puchacz podgl...
3 lata temu
Naprawdę bardzo fotogeniczna jest Doda według mnie wspaniale wychodzi na zdjęciach wprawdzie jest poprawiona chirurgicznie ale jest naszą o ile tak mogę nazwać ambasadorka urody
Gość
3 lata temu
very funny 😂
gość
3 lata temu
Latami w trasie ....co za bzdury. Kłamczuch z tej dody
gość
3 lata temu
"coraz bardziej dojrzalsza"? Po jakiemu to? Pudel słyszałes o stopniowaniu przymiotników? Bo mnie oczy bolą!!!
Gosh
3 lata temu
"Coraz bardziej dojrzalsza" haha, pudel zatrudni dziennikarzy, a nie gimnazjalistów.
gość
3 lata temu
Faktycznie, woda nie uderzyła do głowy. A bójki z innymi celebrytkami, publiczne palenie ubrań i brudów. Dno i pół metra mułu.
bEEBfRqP
gość
3 lata temu
Doda, moje rodzenstwo mialo wiele okazji widziec cie w garderoie, na zapleczu scen. Moze sie zmienilas ale bylas chamka, prostaczka, wulgarna baba i potrafilas drzec sie na ludzi, nie szanowac ich i chlac wodke jak p***s...
gość
3 lata temu
Pudel dostał dobry przelew, żeby pisać w samych superlatywach, o zmianie tej chorej kobiety. Kryminał czeka, to i trzeba zrobić ostrą promocję, a ludzie łykają jak głupki. Na szczęście jest jeszcze dużo osób samodzielnie myślących, nie wspierających tego agresywnego, manipulacyjnego osobnika, którego "kariera" już dawno podupadła.
gość
3 lata temu
Powinna jeszcze dodać i*****a ..... i dałam tyłu przez ten czas jak mało kto . Dodon
Gość
3 lata temu
Pudel dostał przelew od dody
Gość
3 lata temu
"Rodzinnym więziom" wtf???
Gość
3 lata temu
Pudlu. Albo "staje się dojrzalsza", albo "staje się coraz bardziej dojrzała". Zdanie "staje się coraz bardziej dojrzalsza" jest niepoprawne. Nie ma za co.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEBfRrI
bEEBfRrJ
bEEBfRrK
bEEBfRrL
bEEBfRrM
bEEBfRrr