Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodowicz sprzeda willę w Konstancinie? "Jej utrzymanie to co najmniej 20 tysięcy złotych miesięcznie"

139
Podziel się

"Jędrek zaproponował Maryli, by zamieszkała w luksusowym apartamencie blisko niego" - ujawnia informator "Faktu". "Nie musiałaby się martwić o pieniądze i miałaby syna pod ręką".

Rodowicz sprzeda willę w Konstancinie? "Jej utrzymanie to co najmniej 20 tysięcy złotych miesięcznie"
bDeTZpMB

W maju miną trzy lata odkąd Maryla Rodowicz wróciła z Dubaju i odkryła, że mąż, Andrzej Dużyński spakował walizki i wyprowadził się z ich luksusowej rezydencji w Konstancinie. Decyzja Dużyńskiego dla wszystkich była sporym zaskoczeniem, a zwłaszcza jej uzasadnienie. Podobno mąż Maryli uznał, że w ich w związku za mało iskrzy i postanowił rozpocząć nowe życie po siedemdziesiątce.

Z czasem jednak wyszło na jaw, że zniechęcił go praktykowany przez żonę frywolny sposób gospodarowania prywatnością. Kiedy naskarżyła na męża w wywiadzie, że na starość zrobił się marudny, zaniedbany i po cichu podżera ciastka, Dużyńskiemu puściły nerwy.

bDeTZpMD

W rewanżu zamówił konsultację w kancelarii adwokackiej, nie ukrywając, że rozważa zawarcie w orzeczeniu rozwodowym klauzuli o zakazie wypowiadania się na tematy związane z małżeństwem. Podobno zagroził też żonie, że jeśli nie skorzysta z okazji, żeby siedzieć cicho, to on przestanie płacić na jej utrzymanie.

Pomogło, ale Maryla i tak uważa, że mąż niewystarczająco o nią dba. Ostatnio dała do zrozumienia, że mąż tak na nią skąpi, że doszło aż do tego, żenie stać jej na wydanie płyty.

Wtedy głos zabrały dzieci piosenkarki, które nie mogą pojąć, po co w takim razie nadal trzyma 200-metrową willę w Konstancinie, o wiele za dużą jak na jej potrzeby, a której utrzymanie kosztuje mnóstwo pieniędzy. Wszyscy oczywiście rozumieją, że Maryla ma sentyment do tego miejsca, ale to jednak za drogo wychodzi...

bDeTZpMJ

Jędrek zaproponował Maryli, by zamieszkała w luksusowym apartamencie blisko niego - ujawnia informator Faktu. Nie musiałaby się martwić o pieniądze i miałaby syna pod ręką. Utrzymanie willi i sztabu ludzi, którzy przy nim pomagają, to koszt co najmniej 20 tysięcy złotych miesięcznie. Maryla nie mówi "nie", bo rozumie, że dzieci mają rację.

_

bDeTZpMK

_

_

bDeTZpML

_

bDeTZpNe
KOMENTARZE
(139)
Gość
2 lata temu
Taka gwiazda i nie ma pieniedzy?
Gość
2 lata temu
Pieniędzy to chyba akurat jej nie brakuje....
gość
2 lata temu
przecież ona pracuje, jest, mam wrażenie, na każdej publicznej imprezie, bierze za występ 75 tys. i jeszcze marudzi, że ją nie stać, no błagam.....
bDeTZpNf
Mlo
2 lata temu
Jej nie stać na wydanie płyty ?? No bez przesady .
Gość
2 lata temu
Rachunki za media, środki czystości, ewentualna służba w postaci gosposi czy ogrodnika... No 20 tysięcy to nie kosztuje.
Najnowsze komentarze (139)
gość
2 lata temu
przykro na nią patrzeć !!
gość
2 lata temu
twarz mumii
gość
2 lata temu
Marilyn Manson wyglada super w blondzie 😈
gosc
2 lata temu
Ta tylko jeczy.Do roboty
Gość
2 lata temu
Jest Ok tylko te żółte kły!!
gość
2 lata temu
ale co mnie to obchodzi,niech mieszka tam gdzie ją stać
Gość
2 lata temu
Ale dla niej ta willa to prestiż. Nie sprzeda jej i nie wyprowadzi się do apartamentu, bo to jest osoba, która ma wysokie mniemanie o sobie, duże wymagania i uważa, że taka gwiazda jak ona nie może mieszkać w jakimś mieszkanku, bo wg niej to by była degradacja. Umrze w tej willi z zimna i starości. Będzie bredzic głupoty, ale leżąc już w łóżku będzie miała tapir na głowie i wymalowaną jak kukła twarz.
gość
2 lata temu
nie przesadzajmy z tym utrzymaniem, mam 500 m dom i nawet połowy tej kwoty nie mam potrzeby inwestować co m-c w
bDeTZpMX
gość
2 lata temu
Ciekawe, kiedy będzie organizowany koncert charytatywny by wspomóc Marylę? albo na leczenie lub utrzymanie willi
Gość
2 lata temu
Nie rozumiem. Ona jest medialna cale zycie pracuje i zarabia kupe szmalu. Jak przyjdzie co do czego to maz mial piniadz a nie ona, albo syn ma piniadz a nie ona ..... to jak to jest????
Gość
2 lata temu
Stara rura
Gość
2 lata temu
WSTYT I nic wiecej
gość
2 lata temu
NA CO ONA TYLE WYDAJE -TO JAKIEŚ ŻARTY.
gość
2 lata temu
NA CO ONA TYLE WYDAJE -TO JAKIEŚ ŻARTY.
...
Następna strona
bDeTZpNz