Poniedziałek 11.02.2019 13:45

Zakochani Pawlikowski z Belą, nieśmiała Taylor Swift i serialowa Elżbieta II pozują na imprezie brytyjskiego "Vogue'a" (ZDJĘCIA)

BAFTA 2019 Paweł Pawlikowski Małgosia Bela Naomi Campbell Kate Moss Eddie Redmayne Lily Collins Taylor Swift Joe Alwyn Amy Adams

Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej od lat należą do grona najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Nic więc dziwnego, że na galę BAFTA co roku przybywają tłumnie nie tylko aktorzy z Wysp i Europy, ale również hollywoodzkie gwiazdy. Nie przeszkadza im nawet fakt, że impreza organizowana jest zwykle tuż przed ceremonią rozdania Oscarów, na które trzeba się przecież odpowiednio przygotować.

Tegoroczne BAFTA były szczególnie ważne także dla Polaków. Film Pawła Pawlikowskiego Zimna Wojna walczył bowiem aż o cztery statuetki Złotej Maski. Niestety, tym razem obeszliśmy się smakiem, a reżyser wyszedł z gali z pustymi rękami.

PZYPOMNIJMY: BAFTA 2019. Anielska księżna Kate, elegancka Glenn Close i ekstrawagancka Margot Robbie zadają szyku na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Pawlikowski mógł na szczęście liczyć na wsparcie żony, modelki Małgosi Beli. Para wybrała się nawet na oficjalne after party po BAFTA 2019, organizowane wspólnie przez magazyn Vogue i słynną jubilerską markę Tiffany & Co.

Poza silną polską reprezentacją, na imprezie pojawili się również m.in. Amy Adams, Taylor Swift, Kate Moss, Naomi Campbell czy jej "bliski przyjaciel" Liam Payne.

ZOBACZ TEŻ: 48-letnia Naomi Campbell i 25-letni Liam Payne przyłapani na randce! (FOTO)

Zobaczcie, jak prezentowały się zaproszone gwiazdy. Kto wypadł najlepiej?

« Poprzednie 1/21

Gwiazdy na after party po gali BAFTA 2019

2Gwiazdy na after party po gali BAFTA 2019

Fot. Getty Images / East News