Wtorek 12.02.2019 00:00

Prawie 70-letni Richard Gere po raz drugi został ojcem! Znamy płeć dziecka

Richard Gere Alejandra Silva

Prawie 70-letni Richard Gere po raz drugi został ojcem! Znamy płeć dziecka

W ostatnich latach późne rodzicielstwo staje się coraz bardziej popularne. Zwłaszcza w show biznesie można zaobserwować trend "późnego ojcostwa". Przykładami można sypać jak z rękawa: Mel Gibson został ojcem w wieku 61 lat, Rowan Atkinson był o rok starszy, a Mick Jagger doczekał się ósmego dziecka, mając 73 lata.

Przypomnijmy: 73-letni Mick Jagger ZOSTAŁ OJCEM... PO RAZ ÓSMY! Znamy płeć dziecka

Niebawem "rekord branży" pobije 78-letni Jack White, były niemiecki piłkarz, a obecnie producent muzyczny, który wraz z 33-letnią żoną wkrótce przywita na świecie syna.

Zobacz: 78-letni Jack White cieszy się, że po raz szósty zostanie ojcem, ale... nie zamierza pomagać przy dziecku!

Tymczasem kolejny sławny senior właśnie został ojcem. To Richard Gere, znany m.in. z roli w kultowej komedii romantycznej Pretty Woman. Aktor ma obecnie 69 lat i jak dotąd spłodził jednego syna, Homera Jamesa Jigme'a, który obecnie ma 18 lat. Gere był dwukrotnie żonaty, jednak zarówno małżeństwo z modelką Cindy Crawford, jak i z Carey Lowell nie przetrwały. W kwietniu zeszłego roku Richard ożenił się po raz trzeci, tym razem z hiszpańską aktywistką i córką byłego wiceszefa Realu Madryt, Alejandrą Silvą. Kobieta ma już sześcioletniego syna z małżeństwa z Govindem Freidlandem.

Teraz Silva i Gere doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Chłopiec przyszedł na świat kilka dni temu w szpitalu w Nowym Jorku. Nie wiadomo jeszcze, jakie otrzymał imię. O ciąży Alejandry wiadomo było od września, gdy 36-latka pochwaliła się zdjęciem z Dalajlamą dotykającym jej brzucha. Gere nie krył wówczas wzruszenia.

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Jak mogłoby być inaczej? Jestem mężem pięknej, zabawnej i wrażliwej kobiety, która pomaga ludziom i jest wspaniałą matką - mówił w wywiadzie dla magazynu Hola!.

Aktorowi udało się po raz drugi zostać ojcem na siedem miesięcy przed 70-tymi urodzinami.

Gratulujemy!

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (222)

Odpowiedz
0 7
zgłoś
d 12.02.2019 00:45
Gość: A gdyby kobieta urodziła w tym wieku (lub nawet mając 50 lat), to wszyscy wyzywaliby, że dziecko nie będzie miało matki, tylko babcię.
Nie dałaby rady urodzić, więc nie ma co dywagować.
Odpowiedz
5 5
zgłoś
Gość 12.02.2019 00:47
Sprzedajna idiotka
Odpowiedz
7 3
zgłoś
Tragiczne To jest 12.02.2019 00:50
Syn 18ke zrobi mu Na cmentarzu jak tyle dociagnie
Odpowiedz
2 8
zgłoś
Gość 12.02.2019 00:54
Gość: A gdyby kobieta urodziła w tym wieku (lub nawet mając 50 lat), to wszyscy wyzywaliby, że dziecko nie będzie miało matki, tylko babcię.
Dla kobiety w takim wieku ciąża to zagrożenie, dla zdrowego mężczyzny, splodzenie potomka w takim wieku, to wyczyn. Brzucha nie nosi, nic mu się nie stanie, jurność udowodni 😙
Odpowiedz
29 2
zgłoś
gość 12.02.2019 00:55
Gość:
Gość: Powinien być zakaz rozmnażania w takim wieku
Kobietom po 40 również
nie porównuj 40-latki do 70-letniego starca , 40-latka to przy nim fontanna młodości
Ładowanie komentarzy…