Wtorek 12.02.2019 00:20

Wymalowana Żyła w koronkowym staniku zapowiada "smakowitą sesję": "BĘDZIE HEJT"

Justyna Żyła

Wymalowana Żyła w koronkowym staniku zapowiada "smakowitą sesję": "BĘDZIE HEJT"

W marcu zeszłego roku Justyna Żyła opublikowała na Instagramie dramatyczny wpis, w którym ogłosiła, że jej mąż - słynny skoczek narciarski zostawił ją i dzieci dla kochanki.

Przypomnijmy: Żona Piotra Żyły: "ZOSTAWIŁ MNIE, DZIECI. Poinformował, że MA KOCHANKĘ!"

Początkowo wszyscy współczuli Justynie, a wizerunek Piotra jako sympatycznego "śmieszka" z dnia na dzień legł w gruzach. Kolejne wpisy powodowały już o wiele bardziej mieszane uczucia. Żona skoczka nie hamowała się w wywlekaniu rodzinnych brudów i można było odnieść wrażenie, że zainteresowanie, które dzięki temu zdobyła, bardzo jej odpowiada. Natychmiast przekuła je na profity finansowe - zaczęła pojawiać się na ściankach, zapozowała do jednej z najgorszych w historii sesji do Playboya oraz założyła na YouTube kanał o gotowaniu. Potem dostała własny program w telewizji oraz propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami.

Od kilku tygodni Justyna przygotowuje się do występów i chwali się na Instagramie zdjęciami z treningów. Zaplanowała też, że na czas pobytu w Warszawie jej dziećmi będą się zajmować dziadkowie i przyjaciele.

Zobacz: Justyna Żyła chce pogodzić "karierę" z macierzyństwem: "Ułożyłam grafik treningów tak, by połowę tygodnia spędzać w domu"

Wiadomo już, że w programie Justyna zostanie przedstawiona jako... "blogerka kulinarna". Teraz Żyła pochwaliła się w sieci "zmysłowym" zdjęciem, które ma być zapowiedzią nowej sesji "o jedzeniu". Na fotografii 31-latka pozuje w koronkowym staniku i futrze, a w ręku trzyma babeczkę. Całości dopełniają mocny makijaż i starannie ułożona fryzura.

Zapowiedź smakowitej sesji. Naprawdę o jedzeniu - napisała była żona skoczka, dodając haszagi: #matkapolka #cii #juzzamomencik #dziejesie #bedziehejt.

Następnie Żyła usunęła zdjęcie i wstawiła je jeszcze raz, z nowymi hasztagami. Tym razem napisała (zachowujemy oryginalną pisownię): "Już za chwilkę ,momencik ,zapowiedź sesji kulinarnej #hot #tanieczgwiazdami #onlygoodvibes #nowyprojektwdrodze #matkapolka#matkapolkawadiatk#dziejesie #pozdrawiamwszystkich #hejt#czwkam#kochani".

Myślicie, że Justyna wkrótce przebije popularnością swojego byłego męża?

Fot. Patrycja Pająk/Instagram.com/Patriceartist

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (774)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 751-774 z 774
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.02.2019 21:22
Pietrek: Cóż że makijaż i fachowa metamorfoza jak oczy bezmyślnie szukają rozumu
Powtarzasz się! Już tylko możesz poszczekać, bo karawana poszła dalej! Pani Justyna Żyła odżyła - brawo!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.02.2019 21:43
gość: Pięknie wygląda bez p.Piotra. Czyli.... ma więcej czasu dla siebie i dzieci i nikt jej na głowie kołków nie ciosa..Jedynie co teraz mogą jej przeciwnicy to ujadać na Pudlu, ale to też na krótką metę, bo w końcu będzie trzeba za ten jad przeprosić!
Oby jak najszybciej!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.02.2019 22:40
Gość: Ale kicha. Zyla dzieki temu czyja zona byla piszecie o tej wiesniarze.miales Piotrek nosa ze zwiales od yej baby
Znowu szambo wybiło.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.02.2019 23:37
gość:
Gość: Ale kicha. Zyla dzieki temu czyja zona byla piszecie o tej wiesniarze.miales Piotrek nosa ze zwiales od yej baby
Znowu szambo wybiło.
Sami się nie długo w tym szambie utopią, a zazdrości i zawiści zrobia się wstrętni zgorzkniali. Pani Justynka wypiękniała fakt niezaprzeczalny!!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 16.02.2019 07:23
Jej to I makijaz nie pomoze. Jest okropna I falszywa .
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 751-774 z 774