Środa 13.02.2019 00:00

George Clooney broni Meghan Markle: "Traktują ją jak kiedyś Dianę. Historia się powtarza"

George Clooney Meghan Markle księżna Sussex książę Harry Thomas Markle

George Clooney broni Meghan Markle: "Traktują ją jak kiedyś Dianę. Historia się powtarza"

Medialna nagonka na Meghan Markle trwa w najlepsze. W sieci co chwilę pojawiają się nowe artykuły, w których kolejni członkowie rodziny księżnej Sussex czy pracownicy Pałacu Kensigton zdradzają pikantne szczegóły jej życia, które w założeniu "nie przystoją" osobie o takim statusie społecznym.

Na jaw wyszła między innymi prywatna korespodencja Meghan z ojcem, w której aktorka prosi go, aby opamiętał się i przestał "wywoływać niepotrzebny ból".

PRZYPOMNIJMY: Ojciec Meghan Markle UJAWNIŁ TREŚĆ LISTU, który dostał od księżnej. "Twoja druga córka karmiła tabloidy kłamstwami. PATRZYŁEŚ, JAK CIERPIĘ"

Wcześniej tabloidy rozpisywały się na temat rzekomej niechęci królowej Elżbiety do wybranki księcia Harry'ego. Królowa w wiadomości, która wyciekła do mediów miała nazwać księżną "rakiem, który trzeba wyciąć".

ZOBACZ: Konflikt królowej z Meghan się zaostrza? "Jest jak rak, który trzeba wyciąć jak najszybciej"

Choć rodziny się nie wybiera, na szczęście przyjaciół można. Jak się okazuje, Meghan wybrała dobrze. W obronie ciężarnej Markle stanął kilka dni temu George Clooney, który wygłosił krótką mowę podczas jednego z wystąpień w Los Angeles. Magazyn Hello! cytuje aktora, którego oburzyło pytanie, czy zostanie ojcem chrzestnym dziecka pary książęcej Sussex:

Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza. Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem tym bardzo zdziwiony - mówił ze sceny.

Taki przyjaciel to skarb?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (280)

Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 13.02.2019 14:32
wazeliniarz lizus
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Gość 13.02.2019 14:36
Cluney czy ty oczu nie masz? Gdzie Diana a ta aktoreczka od siedmiu boleści nie dorasta jej do pięt
Odpowiedz
4 2
zgłoś
Nie do przeskoczenia 13.02.2019 14:36
Kate M. odczekała swoje i dostosowała swoje życie do reguł panujących na dworze. Robi to dla swoich dzieci i dla męża. Meghan M. nie zamierzała czekać i nie zamierza naginać istoty swojego stylu życia do ww reguł. Robi to dla swojego męża ( który nie ma realnych szans na tron) i dla swoich dzieci , które też nie maja szans na to co Harry a dodatkowo- których kolor skóry i rysy mogą sprowokować ataki osób niezrównoważonych. Wniosek - Kate i Meghan w życiu się naprawdę nie zaprzyjaźnią. Jedna drugiej czegoś zazdrości.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2019 14:37
Gość: Durne wredne p******i zajmijcie sie swoja kukla dudowa!!!
Wara!
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 13.02.2019 14:39
Niestety nie. Diana była 19-letnią arystokratką, a ta księżna, no cóż...
Ładowanie komentarzy…