Wtorek 12.02.2019 17:00

Wiesława z "Sanatorium miłości" prowadzi konto na Instagramie! Ma zadatki na szafiarkę?

Sanatorium miłości Wiesława Kwiatek Wiesława z Sanatorium miłości

TVP, idąc za ciosem popularności programów, gdzie samotni poszukują miłości, wyszła z pomysłem show, w którym to dla odmiany pierwsze skrzypce grają emerytowani single. W związku z tym od połowy stycznia emitowane jest Sanatorium miłości, które z odcinka na odcinek cieszy się coraz większym zainteresowaniem widzów. Stacja wysłała do Ustronia sześć pań i sześciu panów z nadzieją, że uda im się znaleźć w sobie bratnią duszę.

Zobacz: TVP pokazała pierwszy odcinek "Sanatorium miłości": "Ja tylko bym chciała, żeby facet to był facet, a nie kalesony"

Jedną z barwniejszych postaci programu jest niewątpliwie Wiesława Kwiatek. 65-latka zdaje się być jedną z bardziej wyzwolonych uczestniczek i ma już nawet pewne doświadczenie przed kamerą, bowiem występowała m.in. w Na dobre i na złe czy w Gliniarzach. Co ciekawe, zaledwie trzy miesiące temu nagrywała też dla Polsat Cafe odcinek programu Nieoczekiwana zmiana, w którym wystąpiła ze swoim partnerem Waldkiem. Ujawniła wówczas, że są parą od 10 lat. Tymczasem w produkcji TVP, Wiesława podaje się za singielkę szukającą miłości...

Zobacz: W "Sanatorium miłości" występuje podstawiona AKTORKA? Wiesława trzy miesiące temu pojawiła się w innym programie z.... partnerem!

Choć nie do końca wiadomo, która wersja Kwiatek jest tą prawdziwą, ciekawostką jest, że jeszcze do końca listopada aktywnie prowadziła konto na Instagramie, gdzie regularnie, od lat, publikowała kolejne zdjęcia. Na każdym możemy zobaczyć starannie dobraną oryginalną stylizację emerytki. Ma wyczucie stylu?

Zobaczcie:

« Poprzednie 1/14

Wiesława z "Sanatorium miłości" prowadzi konto na Instagramie! Na profilu nie brakuje barwych stylizacji

2Wiesława z "Sanatorium miłości" prowadzi konto na Instagramie! Na profilu nie brakuje barwych stylizacji