Środa 13.02.2019 00:20

Zień wspomina projekt kreacji ślubnej Lewandowskiej: "Do tej pory jest bestsellerem"

Anna Lewandowska Maciej Zień ślub Lewandowskich suknia ślubna Lewandowskiej

Zień wspomina projekt kreacji ślubnej Lewandowskiej: "Do tej pory jest bestsellerem"

Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za największe gwiazdy polskiego show biznesu. Choć oboje są z zawodu sportowcami, pasje zaprowadziły ich na sam szczyt i dziś mogą poszczycić się mianem pierwszoligowych celebrytów. Obecnie stać ich na niemal wszystko, włącznie z rajskimi wakacjami, szybkimi autami czy ekskluzywnymi ubraniami bajecznie drogich marek.

Zobacz: Wyluzowana Lewandowska z nerką za 4 tysiące złotych PRZEJEŻDŻA NA CZERWONYM ŚWIETLE

Lewandowska poleca absurdalnie DROGĄ JAGLANKĘ. "Chyba pani sufit na łeb upadł?! Dla kogo są te śniadania?"

Jak na prawdziwe gwiazdy przystało ślub Lewandowskich, który odbył się w czerwcu 2013 roku, również nie należał do skromnych. Chociaż wtedy "Ann" była zaledwie skromną Anią Stachurską i nikt nie podejrzewał, że wyjdzie z cienia męża, w wyjątkowym dniu młodej parze towarzyszyło aż 250 gości, a cała uroczystość miała miejsce w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych.

Zobacz: Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)

Oczywistym było, że Stachurska/Lewandowska nie mogła włożyć na siebie byle czego i idąc za przykładem największych gwiazd, do tego zadania zatrudniła projektanta. To właśnie nie kto inny jak Maciej Zień podjął się zadania zadowolenia żony Roberta.

Po niemal sześciu latach projektant zdecydował się zdradzić kulisy pracy nad suknią ślubną zawodniczki karate. Maciek wyznał ostatnio, że pierwotnie suknia Ani wyglądała nieco inaczej, ale panna młoda postanowiła ją zmodyfikować według swojej wizji:

To wzór sukni, który indywidualnie dopasowuję do klientek. To był punkt wyjścia, efekt nie jest ten sam, Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki - wyjawił Zień na łamach Fashion Magazine.

Okazuje się, że suknia żony Lewandowskiego mimo upływu lat, wciąż cieszy się uznaniem, a panny młode chętnie wzorują się na tym projekcie:

Kreacja ślubna Anny Lewandowskiej do tej pory jest bestsellerem wśród sukni ślubnych mojego projektu - skromnie przyznał Zień.

Chciałybyście mieć suknię "by Ann"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (306)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 301-306 z 306
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2019 09:27
Sukienka wyglądała prosto, tanio, niekoniecznie dokończona praca!Model tej sukni powinien się nazywać Uprowadzenie robótki ręcznej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 14.02.2019 09:42
Ładna suknia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2019 11:04
dla mnie jest bardzo.. nie ładna.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 14.02.2019 12:18
Dla mnie beznadziejna. I te nitki wystające przy piersiach... Porażka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2019 13:53
super para życzę im dużo szczęścia
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 301-306 z 306