Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maciej Musiał doceniony przez amerykańskiego "Forbesa"! Znalazł się na liście najbardziej obiecujących ludzi rozrywki poniżej 30-stki

129
Podziel się:

Poza młodym aktorem, magazyn wyróżnił też dwóch innych Polaków. Zgadzacie się z werdyktem?

Maciej Musiał doceniony przez amerykańskiego "Forbesa"! Znalazł się na liście najbardziej obiecujących ludzi rozrywki poniżej 30-stki
bEUHHemZ

Karierę Macieja Musiała od dzieciństwa obserwuje niemalże cała Polska. Chłopak przemykał na ekranie w pomniejszych rolach, aż wreszcie natrafił na angaż w Rodzince.pl, która przyniosła mu ogólnokrajową rozpoznawalność. Wielu wróżyło, że kariera niewyszkolonego aktora zakończy się na pojedynczym serialu, jak to miało miejsce z wieloma jego poprzednikami, Maciej jednak na dobre złapał aktorskiego bakcyla i wywalczył sobie miejsce na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Na owoce ciężkiej pracy nie trzeba było długo czekać. Musiał nie dość, że odegrał jedną z głównych ról w pierwszym polskim serialu Netflixa 1983, to dodatkowo pełnił rolę producenta obrazu. Seria została co prawda odebrana zarówno przez recenzentów jak i przeciętnych widzów raczej negatywnie, nie przekreśliło to jednak szans 24-latka na kontynuowanie współpracy z amerykańskim gigantem. Już wkrótce będzie dane nam go zobaczyć u boku Henry'ego Cavilla w adaptacji sagi o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego.

bEUHHenb

Wygląda jednak na to, że polska produkcja została doceniana za granicą o wiele bardziej pozytywnie niż w kraju. Jak pochwalił się bowiem sam aktor, jego nazwisko znalazło się na liście 30 under 30" w kategorii rozrywka prestiżowego miesięcznika Forbes.

Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła - możemy przeczytać na Instagramowym profilu Musiała.

bEUHHenh

Pudelek gratuluje spektakularnego sukcesu i życzy powodzenia na dalszej drodze kariery!

bEUHHeni
bEUHHenC
KOMENTARZE
(129)
gość
3 lata temu
Miło słyszeć o sukcesach naszych rodaków na scenie międzynarodowej.
Gość
3 lata temu
Gratulacje, wielki sukces. Nie bądźcie zawistni, cieszcie się sukcesami innych i ciężko pracujcie na swój. To moja filozofia 😀
Gość
3 lata temu
A co z ta pozostała dwójka Polaków? Oni nie zasłużyli na newsika?
bEUHHenD
M
3 lata temu
Super lubię Maćka
Gość
3 lata temu
Gratuluje :)
Najnowsze komentarze (129)
gość
3 lata temu
Z malej chmury duzy deszcz
Gość
3 lata temu
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów 👏👍
Gość
3 lata temu
Wnucus innego aktora udaje jaki to on zdolny.
Gość
3 lata temu
Mamlas.
gość
3 lata temu
Maciek Musiał nie jest jedynym Polakiem w tegorocznym 30 Under 30 Europe. Znaleźli się w nim także Mateusz Tomaszkiewicz (twórca gier z polskiej firmy CD Projekt) oraz kardiolog Mateusz Hołda.
Gość
3 lata temu
Gra aktorska konkurencyjna dla drewna, twarz z ograniczoną mimiką. Jestem na nie. 👎🏻
Gość
3 lata temu
Pomijając ze 1983 jest tak beznadziejny, ze nie da sie go ogladac to super! Gratulacje!
gość
3 lata temu
Gratulacje
bEUHHenv
Gość
3 lata temu
Wszystko fajnie i piątka i w ogóle tylko powiedzcie mi ludzie skąd on wziął pieniądze żeby wyprodukować serial????? Przecież to są olbrzymie kwoty. Jak dostał się na tyle wysoko ze ktoś ważny rzucił okiem na jego projekt? Wiecie ilu takich z fajnymi pomysłami jest? Teraz pracy w warzywniaku nie można dostać bez pleców a co dopiero coś takiego.
gość
3 lata temu
Super! Gratulacje Maćku! Tylko niech Ci sodówka nie uderzy do głowy
Gość
3 lata temu
Gratulacje
Gość
3 lata temu
Bogaty dzięki układom szczeniak. Wszystkie te "odkrycia i gwiazdy" to jedna wielka sitwa. Normalny, utalentowany człowiek zazwyczaj zaginie gdzieś w akcji, bo promuje się tych co mają plecy. Dzieci resortowe wciąż mają się dobrze. A teraz rosną następne pokolenia
Gość
3 lata temu
Mnie się ten chłop nie podoba. Zawsze wyglàda jakby miał jęczmienie na oczach
gość
3 lata temu
szacun :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHHeoo
bEUHHeop
bEUHHeoq
bEUHHeor
bEUHHeos
bEUHHenX