Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Daniel M." nagrywa żonę po porodzie: "CZĘŚCIOWO PRZEPRASZAM Ewelinę. Nie zamierzam jechać do jej rodziców"

1265
Podziel się

Syn Zenka Martyniuka opowiadał w szpitalu o... "jaraniu zielska". Rozumiecie coś z tego?

"Daniel M." nagrywa żonę po porodzie: "CZĘŚCIOWO PRZEPRASZAM Ewelinę. Nie zamierzam jechać do jej rodziców"
bCGfJGEl

W środę wieczorem Daniel M., "syn znanego muzyka disco polo", pokazał na Instagramie, że jego żona urodziła córeczkę. Była to dość niespodziewana relacja, bo jeszcze niedawno 30-letni przyszły tata nie przebierał w słowach, opisując relację z niedawno poślubioną Eweliną.

bCGfJGEn

Niestety, chyba nie zanosi się na to, że ojcostwo odmieni Daniela M. Niedługo po poinformowaniu o narodzinach córki, chłopak przeprowadził na Instagramie relację z sali poporodowej (!). Daniel pokazał leżącą Ewelinę (!), która zasłania twarz ręką i wyraźnie nie chce być nagrywana. Młody tata jakoś nie zwrócił na to uwagi i opowiadał o... "jaraniu zielska".

Noemi urodziła się nie 13, lecz 12. Nie ma na imię Laura, tylko Noemi - sprostował. Jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę. Wy nie wiecie, jaka jest prawda, Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyła. Ale was to nie powinno interesować. Pewnie ok 20 mln ludzi w Polsce jara zielsko i będzie sobie jarać.

Później, najwyraźniej po wyjściu ze szpitala, syn Zenka Martyniuka zaczął opowiadać na Instagramie, że mimo pogodzenia się z Eweliną, nie ma zamiaru jechać do jej rodziców. Oskarżył jeszcze niejaką panią Bogusię, która, jak wynika z kontekstu wypowiedzi, jest jego teściową.

bCGfJGEt

Jadę już do hotelu po odwiedzinach u Eweliny, nie zamierzam jechać do jej rodziców, w szczególności jej mamy. Byliśmy z Eweliną zgodni do umieszczenia filmu i zdjęcia. Ale jak zwykle jest jedna osoba, której coś nie pasuje, pani Bogusia. I jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej przetłumaczy w końcu? - mówił.

Jak myślicie, kiedy ktoś przetłumaczy coś Danielowi?

bCGfJGEu
bCGfJGEO
KOMENTARZE
(1265)
Gość
rok temu
Ten chlopak nie jest zdrowy i niestety nie powinien byc opiekunem malego dziecka,pani Ewelino duzo sily i odkochania sie zycze
Gość
rok temu
NOEMI MARYYNIUK xD
Gość
rok temu
Ale wstyd... Ta Ewelina nic w głowie nie ma, za takie poniżanie śmieje się jak g***i do sera.
bCGfJGEP
Gość
rok temu
Jezu co za koleś.
Gość
rok temu
Noemi Martyniuk hahahahahahahah
Najnowsze komentarze (1265)
Gość
rok temu
Nie odpowiedzialny człowiek
gość
rok temu
On caly czas chyba najarany!!!
gość
rok temu
ode mnie dostałby takiego kopa na pożegnanie że długo by zapamiętał przecież ten związek to jakaś tragifarsa
gość
rok temu
Po cholere promują, takiego paranoika ??????To jest chore psychicznie , narkotyki i uzywki zjadły zupełnie mózg !!!! powinien, miec odebrane prawa, do dziecka !!!Szkoda tylko,tej naiwnej dziewczyny !!!
gość
rok temu
zACHOWANIE TEGO DANIELA--- ŚWIADCZY BARDZO MOCNO, O TYM ŻE JEST CHORY PSYCHICZNIE !!! PO CO POKAZUJECIE, TAKIEGO,DEBILA---- ZUPEŁNY, BRAK WYCHOWANIA, NIE SZANUJE ŻADNYCH WARTOŚCI, ZANIK UCZUCIOWOŚCI WYŻSZEJ !!!!! DNO !!!!!!
gość
rok temu
strach się bać, kto w Polsce może być ojcem. Jakie te dzieci mogą być w atmosferze pokręconej od przyjścia na świat. Norwegia krytykowana, ale czujność służb społecznych w Polsce musi być większa.
gość
rok temu
Szkoda dzidziusia, niestety. Oby dziewczyna poszła po rozum do głowy i odseperowała go od dziecka.
gość
rok temu
Buc.
bCGfJGEH
gość
rok temu
pato i on i ona,siebie warci
gość
rok temu
Dziewczyno uciekaj....tyle wstydu tobie zrobił na całą Polskę a ty dalej z nim siedzisz?
gość
rok temu
litości, nie piszcie już o tym człowieku, nie macie ciekawszych postaci godnych naśladowania, niech zniknie ten człowiek i nie demoralizuje młodych ludzi.
gość
rok temu
30 letni cpun,Zenek nie mial czasu dlasyna,to teraz sa skutki
Gość
rok temu
Tylko wspolczuc... Dziewczyna zycie sobie zmarnowala
gość
rok temu
Zachowanie 12 latka.
...
Następna strona
bCGfJGFj