Czwartek 14.02.2019 13:00

Krystyna Janda chwali się, że je foie gras. "O karpia się walczyło, dzisiaj pani się zajada tuczoną gęsią!"

Krystyna Janda foie gras

Krystyna Janda chwali się, że je foie gras. "O karpia się walczyło, dzisiaj pani się zajada tuczoną gęsią!"

Internetowa i opiniotwórcza działalność Krystyny Jandy od dawna budzi skrajne emocje, wśród których mieszają się śmiech, złość, a nawet politowanie. Analizując jej wpisy i wypowiedzi, trudno się temu dziwić: legenda polskiej sceny aktorskiej często z niepohamowaną lekkością wypowiada sądy, za które potem dostaje cięgi.

Przypomnijmy kilka jej ostatnich wypowiedzi: Krystyna Janda wyznaje: "Czuję się jakbym miała MENTALNEGO RAKA"

Awantura na profilu Krystyny Jandy: "Umiesz przecież lizać, to poliżesz i PiS"

Dramat Krystyny Jandy! "Mam problem ZE ZNALEZIENIEM GOSPOSI"


Dwa dni temu Krystyna Janda pochwaliła się na Facebooku wyrafinowaną kolacją, którą jadła w krakowskim hotelu. Post znalazł się obok wpisów z repertuarem teatrów Polonia i Och Teatr, linków o zabarwieniu politycznym oraz... ekologicznym. Krystyna Janda udostępniła artykuł o cierpieniu zwierząt, a kilkanaście godzin później pochwaliła się, że je... foie gras.

Post Jandy wzburzył internautów. Dlaczego? Foie gras to jedno z najdroższych i najbardziej wyrafinowanych dań kuchni francuskiej, które powstaje w mało etyczny sposób: gęsi karmione są siłą (kilka razy dziennie, pokarm podawany jest im za pomocą metalowych rur wtłaczanych do dziobów) po to, by ich wątroby były odpowiednio otłuszczone. Ta metoda "karmienia" drobiu i tuczenia go na foie gras jest zakazana w wielu krajach, między innymi w Polsce.

Internauci zauważyli więc, że Krystyna Janda pozuje na hipokrytkę, co wytknęli jej w komentarzach. Oczywiście nie przebierali w słowach:

Ważne, że o karpia się walczyło, teraz się można na**ierdalać tuczonych gęsi. To są ci wasi właśnie celebryci-hipokryci. (...) Cóż za hipokryzja. Wczoraj dzieli Pani post o cierpieniu zwierząt, a dziś zajada się foie gras i wołowiną. (...) O nie. Hańba i żenada. Gdzie się podziała etyka? Odlajkowuję Pani profil - czytamy pod zdjęciami luksusowej kolacji.

Miejmy nadzieję, że foie gras, które Krystyna Janda jadła w Krakowie, powstało jednak w jakiś inny sposób, skoro Polska zakazała jego produkcji...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (637)

Odpowiedz
31 1
zgłoś
Gość 14.02.2019 13:17
Aktorki to jednak kretynki na palcach jednej ręki mogę policzyć w Polsce te z mózgiem
Odpowiedz
15 9
zgłoś
Gość 14.02.2019 13:19
Myśle ze Pani Janda powinna zainwestować w specjalistę od prowadzenia mediów społecznościowych. Wszyscy kłamią i wybielają się w internecie trzeba tylko wiedzieć jak wiec się od niej odjebcie
Odpowiedz
24 3
zgłoś
gość 14.02.2019 13:19
ELYTA. Aktorka jednej roli
Odpowiedz
35 2
zgłoś
gość 14.02.2019 13:21
marna aktorka jednej miny i jednego infantylnego gestu
Odpowiedz
19 1
zgłoś
gość 14.02.2019 13:23
To jest debil...
Ładowanie komentarzy…