Czwartek 14.02.2019 18:30

Drapieżna Cleo, kobieca Chodakowska i uradowane uczestniczki "Sanatorium miłości" promują wiosenną ramówkę TVP (ZDJĘCIA)

TVP Sanatorium Miłości Wiesia z Sanatorium Miłości Nina z Sanatorium Miłości Beata Fido Norbi Paulina Krupińska Klaudai Halejcio Cleo Ewa Chodakowska

Końcówka zimy to dla stacji telewizyjnych bardzo ważny czas. Wszystkie po kolei prezentują swoje nowe oferty programowe, co odbywa się zazwyczaj z wielką pompą na konferencjach prasowych z udziałem gwiazd prężących się dumnie na ściance.

ZOBACZ: Gwiazdy TVN-u promują wiosenną ramówkę stacji: Młynarska, Rozenek, Rusin, Szulim... (ZDJĘCIA)

W Walentynki swoją ramówkę zaprezentowała stacja TVP. Największymi gwiazdami nieoczekiwanie okazały się uczestniczki hitowego show Sanatorium miłości, które świetnie radziły sobie na ściance, a pozowanie przed fotoreporterami zdawało się sprawiać im sporo radości.

ZOBACZ: Cezary z "Sanatorium miłości" ocenia uczestniczki: "Teresa nie powinna palić, Janina ma więcej niż trzy tatuaże..."

Jedną z bardziej śmiałych kreacji wieczoru zaprezentowała z kolei gwiazda filmu Smoleńsk, Beata Fido, która postawiła na suknię odważnie eksponującą biust aktorki.

Zobaczcie zdjęcia z wiosennej ramówki TVP:

« Poprzednie 1/18

Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP

2Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP