Robert Lewandowski o swoim majątku: "Nic nie dostałem za darmo, nikomu nic nie zabrałem"

371
Podziel się

Piłkarz mówi wprost, że wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy.

Robert Lewandowski o swoim majątku: "Nic nie dostałem za darmo, nikomu nic nie zabrałem"

Ciężki czas w karierze zawodowej skłonił Roberta Lewandowskiego do refleksji. Po kiepskim występie na mundialu, kiedy za nieudaną grę polskiej reprezentacji obwiniał kolegów z drużyny, pogrzebały jego marzenia o transferze do wymarzonego Realu. Pod koniec stycznia Lewy przejrzał na oczy i zapewnił kibiców, że już nie szuka nowego klubu, a nawet rozważa grę w niemieckim klubie do zakończenia kariery.

Robert Lewandowski w ostatnim wydaniu Faktów po Faktach zapewniał fanów, że choć bycie kapitanem Bayernu Monachium to wielka mobilizacja i wielkie wyróżnienie, jego dom jest w Polsce:

Najwięcej czasu spędzam w Niemczech. Mieszkam w Monachium, ale do domu zawsze wracam do Polski. Warszawa to zawsze miejsce, do którego będę chciał wrócić i pewnie tak będzie po zakończeniu kariery - wyznał.

Z tego powodu na pewno cieszy się Ania, dla której dni rozłąki z mężem ciągną się w nieskończoność.

W najnowszym wywiadzie Lewy postanowił poruszyć temat swojego majątku, który jest mu wytykany przez fanów przy niemal każdej okazji. Robert przyznał, że dzięki skromnemu życiu sprzed nagłego rozwoju kariery, docenia to, co ma teraz:

Pamiętam, skąd pochodzę. Pamiętam, jak to jest jeździć fiatem bravo, mieszkać w komunalnym mieszkaniu i studiować. Doceniam to, co mam teraz. Potrafię rozmawiać o pieniądzach. To, że mam pieniądze, to tylko dzięki ciężkiej pracy. Nigdy nic w życiu nie dostałem za darmo, nigdy nikomu nic nie zabrałem. W Polsce to jest czasami temat tabu, ale ludzie chyba zaczęli się przyzwyczajać do tego, że można, że jeśli ciężko się pracuje i wierzy w to mocno, robi wszystko, to można to osiągnąć - powiedział Lewandowski.

Zdrowe podejście?

KOMENTARZE
(371)
Gość
rok temu
Tak, zdrowe podejście. Wy byście nie wzięli, gdyby ktoś wam dawał taks pensje?
gość
rok temu
Nie lubię go ale mówi jak jest.
gość
rok temu
Ma rację. Wszyscy wytykają mu bogactwo, do którego doszedł własną pracą.
gość
rok temu
On jest ok ale jego żony nie znoszę :{
gość
rok temu
Tak Robercie, ty zarobiłeś. My mamy problem z twoją żoną, która próbuje nam wmawiać, że sama do wszystkiego doszła, a gdyby nie ty, to nikt by o niej nie usłyszał. Dlatego jej nie lubimy, rozumiesz już?
Najnowsze komentarze (371)
Eva Braun
rok temu
Nie przechwalaj się wszystkim. Nikt Ci nie będzie wymawiał. Zajmij się Lewy córką a nie kurtką Balanciaga.
gość
rok temu
A ja Roberta bardzo lubię i podziwiam to on jako chłopak postawił na jedną kartę na SIEBIE i inni Nasi piłkarze też WRESZCIE wypłynęła. Brawo Robert,
Gość
rok temu
Nic za darmo nie dostał i niczego za darmo dla nikogo nie zrobił. Nawet dla siebie.
Gość
rok temu
Ktoś mu coś dał za darmo ??? sam sobie zapracował a że zarobki wysokie to i kasy ma Szkoda tylko że żona jego troszkę psuje mu opinie
Gośćrl9
rok temu
Super. Ma rację nie musi się tłumaczyć ze swojego majątku. Nic nie spada z nieba. Wszystko dzięki ciężkiej pracy. Ale zawistni widzą tylko aktualny stan konta nikt nie cofa się do czasów gdy zaczynał.. Trzymam kciuki.
Setora
rok temu
Nie dlatego go nie kupili. Robert pasowalby idealnie do ich stylu gry. Tu chodzilo o wiek. Nizaprzeczalnie jest po prostu za stary.
gość
rok temu
jak tam na ostatnich mistrzostwach
gość
rok temu
kopanie w pilke no coz jest jak jest a moja praca i na emeryturze poszly sie bujac na 1 tysiac
olo
rok temu
Robert,otóż na to co masz złożyło się coś więcej niż ciężka praca.Bez przesady.Talent ,dobre zdrowie, szczęście, odpowiedni ludzie wokol.Dopiero to poparte tytaniczna praca której nikt nie kwestionuje.Ale bez żartów że tylko ciężka praca.
Eddy
rok temu
Moze i Ty ciezka praca tak, ale zdecydowanie nie jestem fanem pilkarskiej gry i uwazam ze powinni Wam płacic w momencie wygranej badz remisu. Wtedy dawalibyscie z siebie wszystko co macie i no coz wiekszosc pilkarzy nie gra tylko kopie pilkę a to rożnica.
gość
rok temu
Doszli .do tego co mają razem.Żona stwarza dom dzięki któremu jest dobrze lub żle.O pozytywnych relacjach najczęściej decydują kobiety. P Ania to ładna i ciepła kobieta. Powodzenia im życzę.
gość
rok temu
jest kopaczem piłki i stanowczo za dużo zarabia, gdyby jeszcze postąpił jak Błaszczykowski, który wyceniła swoją pracę na 500 zł to się zgodzę, ale on chce zarabiać miliony za to kopanie piłki
gość
rok temu
jak można mówić, że kopanie piłki to ciężka praca, to kpina że tyle zarabia a ciężką pracę to ma górnik, kto nie wierzy niech idzie popracować do kopalni, albo lekarz, pielęgniarka, nauczyciel albo strażak a do tego mało zarabiaja a mają dużą odpowiedzialność i ich praca jest niedoceniana
Gość
rok temu
Caly czas za darmo dostaje.
...
Następna strona