Wtorek 26.02.2019 08:30

Wodzianka już nie tęskni za Krzysiem. "Dziś mam nowe plany, patrzę w przyszłość"

Dominika Zasiewska Krzysztof Rutkowski Maja Pilch Wodzianka

Wodzianka już nie tęskni za  Krzysiem. "Dziś mam nowe plany, patrzę w przyszłość"

Jesienią zeszłego roku Dominika Zasiewska, która szczytowy okres swojej kariery przeżyła 11 lat temu, podając wodę w programie Kuby Wojewódzkiego, postanowiła o sobie przypomnieć i to tak bardziej hucznie.

Wszędzie gdzie się dało ogłosiła, że Krzysztof Rutkowski, najsłynniejszy polski detektyw bez licencji, regularnie wyznawał jej miłość, proponował ślub i kupno wspólnego mieszkania, a także przekonywał, że z Mają Plich, która oficjalnie uchodzi za jego narzeczoną, nie łączy go nic poza wspólnymi biznesami.

Kiedy Krzysztof wszystkiego się wyparł i zarzucił Wodziance chęć ogrzania się w blasku jego sławy, rozjuszona Dominika opublikowała w Internecie hurtową ilość korespondencji SMS-owej. Jasno z niej wynika, że lubili się z Krzysztofem tulić jak "śliniaczki w skorupkach", a Rutkowski gorąco zapewniał, że śni o niej, ponieważ jest pierwszą i ostatnią kobietą, którą tak mocno pokochał.

Zobacz: Wodzianka nie odpuszcza. Publikuje SMS-y od Rutkowskiego: "Kocham Ciebie, to nie są puste słowa"

Kiedy Krzyś nieco spuścił z tonu i przestał zarzucać Dominice kłamstwo, ta jeszcze go dobiła wywiadem, w którym ujawniła, że zakochany Rutkowski pasjami gotował dla niej koperkową z ryżem i prał ubrania.

Niestety, to już przeszłość... Na szczęście Zasiewska nie płakała po nim długo.

Niedawno opublikowała na Instagramie czuły filmik z nowym mężczyzną ze wspólnie spędzonej romantycznej niedzieli w centrum handlowym. Nowym wybrankiem Dominiki okazał się doktor psychologii, który ma na nią tak zbawienny wpływ, że zapomniała już o przykrościach związanych z Krzysiem.

Niczego nie żałuję - ujawniła Dominika w rozmowie z Twoim Imperium, odnosząc się raz jeszcze do romansu z Rutkowskim i publicznego prania brudów. Miałam dobre intencje, ale na to, jak się sprawy potoczyły, nie miałam wpływu. Dziś mam nowe plany, patrzę w przyszłość i jestem szczęśliwa.

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (95)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 26.02.2019 09:43
To zwykła kurfA
Odpowiedz
10 1
zgłoś
Gość 26.02.2019 09:50
Nie ma się czymś podniecać, dziś doktorat może mieć każdy, tak jak i magistra. Facet raczej do mądrych nie należy, skoro się z nią prowadza. Gdybym była facetem, to na jego miejscu bym trzymała się od jej z daleka, bo bałabym się, że po rozstaniu znowu taki cyrk zrobi.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
Gość 26.02.2019 09:51
gość:
Gość: Jak to jest ze takie dziewczyny jak ona w takim tempie znajdują nowych partnerów ...?
Seks
Yyy... zeby byl seks trzeba jeszcze faceta czymś przyciagnac...
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Bebe Czkawka 26.02.2019 10:00
Gość: Przestańcie pisać o takich paniach
Czemu? Ich historia jest pouczająca dla wielu ludzi a zabawna dla wiekszosci.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 26.02.2019 10:10
Tak wyładniała w dwa miesiące??chyba za dużo fotoszopa na zdjęciu 😁
Ładowanie komentarzy…