Wtorek 26.02.2019 08:30

Wodzianka już nie tęskni za Krzysiem. "Dziś mam nowe plany, patrzę w przyszłość"

Dominika Zasiewska Krzysztof Rutkowski Maja Pilch Wodzianka

Wodzianka już nie tęskni za  Krzysiem. "Dziś mam nowe plany, patrzę w przyszłość"

Jesienią zeszłego roku Dominika Zasiewska, która szczytowy okres swojej kariery przeżyła 11 lat temu, podając wodę w programie Kuby Wojewódzkiego, postanowiła o sobie przypomnieć i to tak bardziej hucznie.

Wszędzie gdzie się dało ogłosiła, że Krzysztof Rutkowski, najsłynniejszy polski detektyw bez licencji, regularnie wyznawał jej miłość, proponował ślub i kupno wspólnego mieszkania, a także przekonywał, że z Mają Plich, która oficjalnie uchodzi za jego narzeczoną, nie łączy go nic poza wspólnymi biznesami.

Kiedy Krzysztof wszystkiego się wyparł i zarzucił Wodziance chęć ogrzania się w blasku jego sławy, rozjuszona Dominika opublikowała w Internecie hurtową ilość korespondencji SMS-owej. Jasno z niej wynika, że lubili się z Krzysztofem tulić jak "śliniaczki w skorupkach", a Rutkowski gorąco zapewniał, że śni o niej, ponieważ jest pierwszą i ostatnią kobietą, którą tak mocno pokochał.

Zobacz: Wodzianka nie odpuszcza. Publikuje SMS-y od Rutkowskiego: "Kocham Ciebie, to nie są puste słowa"

Kiedy Krzyś nieco spuścił z tonu i przestał zarzucać Dominice kłamstwo, ta jeszcze go dobiła wywiadem, w którym ujawniła, że zakochany Rutkowski pasjami gotował dla niej koperkową z ryżem i prał ubrania.

Niestety, to już przeszłość... Na szczęście Zasiewska nie płakała po nim długo.

Niedawno opublikowała na Instagramie czuły filmik z nowym mężczyzną ze wspólnie spędzonej romantycznej niedzieli w centrum handlowym. Nowym wybrankiem Dominiki okazał się doktor psychologii, który ma na nią tak zbawienny wpływ, że zapomniała już o przykrościach związanych z Krzysiem.

Niczego nie żałuję - ujawniła Dominika w rozmowie z Twoim Imperium, odnosząc się raz jeszcze do romansu z Rutkowskim i publicznego prania brudów. Miałam dobre intencje, ale na to, jak się sprawy potoczyły, nie miałam wpływu. Dziś mam nowe plany, patrzę w przyszłość i jestem szczęśliwa.

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (95)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-95 z 95
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.02.2019 14:15
a skąd pewność że to Rutkowski? bo ma napisane krzyś 2????? kto swojego ukochanego tak wpisuje w kontakty? to mogłbyć inny krzyś lub nawet nr koleżanki podpisany krzyś
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 27.02.2019 15:28
Co to za dziolcha, kto ja w ogole jeszcze chce, chyba tylko zeby sie zaspokoic w sferze fizycznej bo do niczego innego sie nie nadaje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.02.2019 16:38
a gdzie jest twoj syn? jest dla niego miejsce w twoim co rusz nowym zyciu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.02.2019 21:57
Gość: Pozdrawiam mojego psa
A ja mojego kota
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.02.2019 22:08
gość: a gdzie jest twoj syn? jest dla niego miejsce w twoim co rusz nowym zyciu?
Nie, I tym lepiej dla niego!
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-95 z 95