Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda o zwierzyńcu w nowym klipie: "Sowa to symbol mądrości, a młode jelenie - niewinności i bezpieczeństwa"

126
Podziel się:

Poza mieszkańcami lasu, Dorocie w teledysku do "Nie mam dokąd wracać" partneruje też znany z "Top Model" Andre Whyte. Emil nie był zazdrosny?

Doda o zwierzyńcu w nowym klipie: "Sowa to symbol mądrości, a młode jelenie - niewinności i bezpieczeństwa"

O Dodzie jest ostatnio niezwykle głośno głównie za sprawą zainicjowanego przez nią koncertu pod chwytliwym hasłem _**Artyści przeciw nienawiści**_. Doda do udziału w wydarzeniu zaprosiła między innymi Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, z którymi od wielu lat pozostaje w konflikcie. Gest pojednania przyjęła niestety tylko Steczkowska, która zagra między innymi z Sylwią Grzeszczak, Marylą Rodowicz, Grzegorzem Hyżym, czy Sarsą.

Choć artystka ostatnimi czasy zdaje się być niezwykle zajęta, znalazła jednak chwilę na dopracowanie i wydanie swojej solowej płyty o dojrzale brzmiącym tytule - Dorota. Mimo że krążek jest już w sprzedaży, Rabczewska wciąż nie zwalnia tempa i intensywnie pracuje, czy to nad akcją przeciwko hejtowi, czy nad najnowszymi klipami. Ostatnio żaliła się na to, że praca na planie teledysku to żadna przyjemność, a po prostu bardzo ciężka praca, co powoduje, że na planie często bywa zmęczona, a nawet głodna.

Efektem "harówki", jaką ostatnio przechodziła Dorota, jest jej nowy klip do piosenki Nie mam dokąd wracać. Oprócz eleganckiej Doroty, co chwila tulonej przez przystojnego Andre Whyte’a, uczestnika programu Top Model, w teledysku możemy zobaczyć także wilka, jelenie i sowę.

Zwierzęta nie pojawiają się tam przypadkowo, o czym zapewnia sama Dorota:

W teledysku bardzo ważną role odgrywa natura: sowa jako symbol mądrości i pogodzenie się z przeszłością, młode jelenie, które są metaforą niewinności i bezpieczeństwa w stadzie, ale też błędów popełnianych przez brak czujności - tłumaczy 35-latka i mędrkuje dalej:

Wilk może być interpretowany jako zło drzemiące wewnątrz duszy, ale też symbol siły i odwagi. Wszystkie te symbole odnoszą się do tekstu piosenki i mojego życia. Zgliszcza spalonego lasu są jak serce zranionego człowieka, które po kolejnym zawodzie obumiera, by potem rozkwitnąć jak biała magnolia - najstarszy kwiat na ziemi. To bardzo ważny symbol w teledysku, mówi o rozwoju wewnętrznym, pomimo innych anomalii pojawiających się podczas piosenki. Płonące skrzydła to zakończenie pewnego etapu w życiu, oczyszczanie. Ogień od zarania dziejów był kojarzony z otwarciem się na duchowe porozumienie I znak siły życiowej wewnątrz człowieka - wyjaśnia Dorota.

Podoba Wam się jej wizja artystyczna?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(126)
gość
4 lata temu
Jak zawsze dumne zapowiedzi a potem nic ciekawego. Tyle lat śpiewania i żadnego dorobku oprócz skandali i telenoweli z życia osobistego.
Gość
4 lata temu
Wysluchalam minute, moje wrazenie: okropny grafomanski Tekst, muzyka nijaka i bezbarwna ale spiew dody jest najgorszy , okropna maniera i szepty przeradzajace sie w wycie. Przewiduje: jak zwykle nic z tego nie bedzie.
Gość
4 lata temu
Dody dość, pudel zwariował
gość
4 lata temu
nadal nie jest to nic ciekawego
gość
4 lata temu
Niestety ale nudne to. Doda już nie ma pomysłu na siebie
Najnowsze komentarze (126)
Gość
4 lata temu
A czy piosenki da się słuchać, bo o tym zapomniano napisać w tekście.
stare jelenie
4 lata temu
A stare jelenie ,to co , rogacze czy jak się nazywają?
Gość
4 lata temu
Sylwii Grzeszczak jednak nie będzie, możecie się PIERW doinformować ?
Gość
4 lata temu
Dziwna się zrobiła
gość
4 lata temu
Smierdzi smrodą
Gość
4 lata temu
Nowa plyta jest cudowna
Gość
4 lata temu
Doda już powinna być skromna bo kasa nie wszystko niech się cieszy życiem i nie udaje że jest taka piękna to tylko operacje plastyczne ja zmieniły niech pomaga biednym to będą ja docenili ludzie
Gość
4 lata temu
A dodzia robi za małe bo jest jak małpa he he
gość
4 lata temu
teledysk jest bardzo interesujacy
gość
4 lata temu
piosenka jest ladna
gość
4 lata temu
Tak, podoba nam sie
Gość
4 lata temu
Prawda jest taka, że ona potrafi śpiewać,głos ma jak dzwon!Gdyby ten kawałek zaśpiewała pani Górniak czy pseudo gwiazda wyciągnięta z kałuży, byłoby wielkie łał! Brawooooo Doda!
Gość
4 lata temu
Jak zawsze mdla, bezbarwna. To zastanawia bo Dorota wydaję się być osobą charyzmatyczną, a jej muzka temu przeczy. Nie jestem fajną Dosy głosu niestety.
Gość
4 lata temu
Ani nie jesteś mądra ani niewinna ani nawet kobieca elo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie