Poniedziałek 18.02.2019 18:45

Tak wyglądała impreza po pokazie Victorii Beckham: celebrytki, drinki i... drag queens przebrane za Spice Girls (ZDJĘCIA)

modapudelek Victoria Beckham David Beckham Brooklyn Beckham Hana Cross

Victoria Beckham międzynarodową rozpoznawalnością cieszy się już od ponad 20 lat. Była Posh Spice przez większość swojej kariery sprawiała wrażenie zdystansowanej i wyniosłej, a jej znakiem rozpoznawczym był brak uśmiechu na twarzy. Sytuacja zmieniła się, gdy Brytyjka ugruntowała swoją pozycję w branży mody. Wraz z rozwojem autorskiej marki, coraz chętniej dzieliła się z fanami poczuciem humoru i dystansem do wizerunku przedstawianego w mediach.

PRZYPOMNIJMY: Victoria Beckham ćwiczy na bieżni w SZPILKACH, długiej sukni i okularach przeciwsłonecznych

Beckham, która we wrześniu świętowała 10-lecie pracy projektantki, w niedzielę zaprezentowała swoją kolekcję na jesień-zimę 2019 roku w ramach londyńskiego tygodnia mody. Jako że przy okazji postanowiła ogłosić swój debiut na rynku kosmetyków, wydarzeniu towarzyszyło huczne after party w klubie Marks. Frekwencja na imprezie dopisała i wśród gości można było wypatrzyć nie tylko Davida Beckhama i najstarszego z synów pary, Brooklyna, z dziewczyną, ale też Alexę Chung, Natalię Vodianovą i Olivię Palermo. Program obejmował występ znanej z Broadwayu Adrienne Warren oraz grupy Spice Gurrls (!), składającej się z drag queens przebranych za były zespół Victorii.

ZOBACZ TEZ: Od fanki solarium do ikony stylu: Victoria Beckham obchodzi 44. urodziny!

Zobaczcie zdjęcia. Spodziewaliście się, że Victoria jest taką duszą towarzystwa?

« Poprzednie 1/14

Victoria Beckham bawi się na afterparty po swoim pokazie

2Victoria Beckham bawi się na afterparty po swoim pokazie