Zadowolona Littlemooonster96 promuje "Agenta" gołymi nogami

70
Podziel się

Pochwaliła się intrygującą kurteczką od Calvina Kleina za 2 tysiące złotych. Kibicujecie jej?

Zadowolona Littlemooonster96 promuje "Agenta" gołymi nogami

Angelika Mucha jest reprezentantką nowej generacji celebrytek, które nie wróżą najlepiej na przyszłość. Katowiczanka "karierę" rozpoczęła na Snapchacie, na którym dzieliła się z fanami wiedzą o Justinie Bieberze, funkcjonując pod chwytliwym pseudonimem Littlemooonster96. Niestety, zdobyła w ten sposób ogromną popularność, która zapewniła jej wstęp na warszawskie ścianki i, co za tym idzie, ugruntowała jej pozycję w show biznesie.

Mucha od trzech lat walczy o telewizyjną karierę, w ramach której zdążyła już zatańczyć z Rafałem Maserakiem w Tańcu z gwiazdami. Po godzinach cierpliwie lansowała się na pokazach mody, chwaląc się przy okazji słabością do luksusowych marek. Jesienią poleciała na Wyspy Kanaryjskie, by u boku Edyty Górniak, Krystyny Czubówny i Andrzeja Gołoty wziąć udział w czwartej edycji Agenta. Teraz jest gotowa na kolejny etap kariery, o czym świadczy jej dopracowana stylizacja z wtorkowej konferencji programu.

21-latka, która prosi, by zwracać się do niej per "Pani Bieber", z okazji promocji Agenta postanowiła się wyróżnić, eksponując gołe nogi. Na scenie i ściance pojawiła się w kusej, białej sukience z golfem, na którą narzuciła kurtkę z nadrukiem szkoły i amerykańskiej flagi, która pochodzi z kolekcji Calvina Kleina i kosztuje ponad 2 tysiące złotych. Całość uzupełniała duża, miękka torebka do kompletu, białe szpilki i fryzura z przedziałkiem na środku.

Zobaczcie "Panią Bieber" na promocji nowego Agenta. Kibicujecie jej karierze?

KOMENTARZE
(70)
Gość
rok temu
Ładne włosy, ale bardzo niezgrabne nogi...
Gość
rok temu
Jej oczy wyrażają tęsknotę za rozumem
gość
rok temu
oj był botox
gość
rok temu
Trochę siłowni by się przydało i będzie ok :D
gość
rok temu
wiesniaczka taka
Najnowsze komentarze (70)
Gość
10 miesięcy temu
Ładnaaaaa💓 wyglada jak cheryl z riverdale💓💓💓
gość
10 miesięcy temu
Mi się tam podoba. Kobieta musi mieć trochę ciałka na nóżkach. Chude patyki są fe. A jakie odporne gołe nogi w lutym. Uwielbiam gołe nogi i długi rękaw. A gołe nogi zimą są super. Szkoda że w Polsce mało takich "wariatek". Ale widać że zaczynają się.
Gość
10 miesięcy temu
Koszmar
Margarita
12 miesięcy temu
Sorry nie czuje do niej empati, nie chce jej hejtowac bo za tym nie jestem Ale poprostu nie przypadla mi I chyba narazie to sie nie zmnieni. Ale ogolnie ladna jest i ma ladna prezencje swoje osoby.
Gość
12 miesięcy temu
Pani Bieber? To trochę żałosne?
Gość
12 miesięcy temu
Prowincjonalne.nogi tzw slupy
gość
12 miesięcy temu
Nogi jak wielkie grube parówy
Gość
12 miesięcy temu
Widziałam ją pare razy w media, niestety mam wrażenie że jest z średniego wzrostu i jej nogi nie są zbyt długie może je wyciągać i robić pozy aby były dłuższe ale to się nie udaje... No coż przechlapane ale za to włosy ma ładne :-)
Gość
12 miesięcy temu
Między uszami pustka
Gość
12 miesięcy temu
Wieśniaczka widać po grubych łydkach
gość
rok temu
szarpałbym jak Reksio sąsiądkę
Gość
rok temu
Zupełny...nikt
Gość
rok temu
Widziałam ją kiedyś na żywo u naprawdę jest szczuplutką i drobną dziewczyną
Gość
rok temu
Jest ładna i.. i.. i tyle.
...
Następna strona