Piątek 12.12.2008

"Skakali mu po kroczu i skopali mu twarz!"

Blake Fielder-Civil Amy Winehouse

"Skakali mu po kroczu i skopali mu twarz!"FORUM

Blake Fielder-Civil nie ma ostatnio za wiele szczęścia. Najpierw proces i skazanie na 27 miesięcy więzienia za pobicie człowieka i próbę zastraszenia świadka. Później przydarzyła mu się wpadka z heroiną, którą zażywał przebywając w ośrodku odwykowym. Odesłano go więc za kratki, a koledzy z celi zgotowali mu naprawdę niezłe przyjęcie.

W więzieniach panują określone zasady – tłumaczy cytowany przez The Sun informator. Chłopaki nie lubią facetów, którzy nie traktują swoich kobiet z należytym szacunkiem. Postanowili więc pokazać Blake'owi, co myślą o jego zachowaniu wobec Amy. Pobili go metalowymi rurkami, skakali po kroczu i skopali mu twarz. Strażnicy zareagowali i odsunęli atakujących dopiero, kiedy na podłodze pojawiła się krew.

Więźniowie, którzy dopuścili się napaści, zostali umieszczeni w izolatkach i stali się miejscowymi bohaterami. Strażników, którzy opieszale reagowali na zaistniałą sytuację, spotkała jedynie reprymenda. Natomiast Blake wylądował w więziennym szpitalu. Media donoszą, że już otrzymał kolejne pogróżki od współwięźniów. Ponoć w ośrodku karnym jest wielu fanów Winehouse, którzy chcą mu odpłacić za jej złe traktowanie.

FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (288)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:16
Bardzo Dobrze ćpunowi jednemu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2008 11:17
Wy jacyś posrani jesteście! Gościa mało nie zabili a wy się cieszycie. Trochę umiaru.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jj 12.12.2008 11:20
jaką miarą grzeszysz taką biędziesz dręczony przez wieku. O współczuje wam przez wieki to samo co zrobiliście temu człowiekowi.Tym bardziej że sami nie byli bez winy jeśli znajdowali się w celi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gh 12.12.2008 11:29
jesteście co niektórzy bez serca ,ciekawe czy chcielibyście przeżyć to samo co on.A ci współwiężniowie jakby byli tacy święci to by nie siedzieli w więzieniu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ll 12.12.2008 11:36
wy co jeszcze najeżdzacie na niego wam by się przydało takie lańsko.Jeśli tacy dżeltelmeni sa co tak szanują kobiety w więzieniu.To może połączyć więzienia dla kobiet i mężczyzn.Co wy nato
Ładowanie komentarzy…