Środa 20.02.2019 09:25

Nie żyje Cezary z "Sanatorium miłości". Miał 67 lat

Sanatorium miłości pan Cezary Cezary Mocek

Nie żyje Cezary z "Sanatorium miłości". Miał 67 lat

Program Sanatorium miłości to kolejny hit Telewizji Polskiej, w którym samotni ludzie szukają drugiej połówki. Tym razem widzowie śledzą perypetie grupy emerytów, którzy poszukują bratniej duszy w górskim uzdrowisku. Program ma "przełamać stereotyp myślenia o osobach na emeryturze".

Przypomnijmy: TVP szykuje program randkowy dla SENIORÓW! ""Sanatorium miłości" ma pokazać jesień życia w barwny sposób"

W show występuje dwunastu spragnionych miłości seniorów. Jednym z nich był pan Cezary, który zyskał sympatię widzów szczerością. Przyznawał się do swoich słabości, np. gdy na tańcach miał problemy z kolanami lub gdy w trakcie malowania portretów uczestników wyznał, że nie ma zdolności plastycznych. Pan Cezary miał też niestety poważne kłopoty ze zdrowiem. Jak udało się dowiedzieć portalowi Wirtualna Polska, pan Cezary zmagał się ze słabym krążeniem krwi. Ostanie dni spędził w szpitalu w otoczeniu najbliższych.

W środę rano na oficjalnym profilu programu Sanatorium miłości na Facebooku pojawił się smutny wpis.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary... - czytamy.

Do wpisu dołączono zdjęcie pana Cezarego z jednym z jego cytatów z programu, który najbardziej zapadł wszystkim w pamięć: "Bać się miłości to tak, jakby bał się człowiek życia…".

Zobacz też: Cezary z "Sanatorium miłości" ocenia uczestniczki: "Teresa nie powinna palić, Janina ma więcej niż trzy tatuaże..."

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (599)

Odpowiedz
23 2
zgłoś
gość 20.02.2019 09:51
To był naprawdę wyjątkowy gość, sympatia od pierwszych chwil :)
Odpowiedz
18 3
zgłoś
Gość 20.02.2019 09:52
Najfajniejszy był :(
Odpowiedz
16 3
zgłoś
gość 20.02.2019 09:52
śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą. Dobry człowiek
Odpowiedz
28 4
zgłoś
gość 20.02.2019 09:52
gawędziarz z niego był niezły, bawiło nie jak mówił że o tańcu móglby rozmawiać godzinami, na praktykę zdrowie nie pozwalało, mile go bedę pamiętać
Odpowiedz
29 2
zgłoś
gość 20.02.2019 09:52
gość: co to za sanatorium? pojechal sie ,niby, leczyc, a jak sie skonczylo???
Przeciez widac bylo, ze on byl niedolezny i schorowany najbardziej ze wszystkich. Sanatorium nie pomoze jak zdrowie juz nie to.
Ładowanie komentarzy…