Środa 20.02.2019 17:45

Rozanielona Karolina Pisarek z "Top Model" całuje się z chłopakiem na romantycznym spacerze (ZDJĘCIA)

Karolina Pisarek Daniel Kenji Matsunaga

Karolina Pisarek dała się poznać szerszej publiczności jako finalistka piątej edycji programu Top Model. Choć ostatecznie przegrała walkę o zwycięstwo z Radkiem Pestką, to i tak radzi sobie całkiem nieźle. Wprawdzie podobnie jak w przypadku większości uczestników "modowego" show, Pisarek nie udało się podbić świata mody, ale 22-latka zatrudniła znaną menadżerkę gwiazd, Małgorzatę Leitner, która pomaga jej rozwijać karierę fotomodelki i influencerki.

ZOBACZ: Leitner odprowadza Pisarek z chłopakiem na randkę

Dwa lata temu aspirująca celebrytka związała się ze zwycięzcą programu Masterchef, z którym przez kilka miesięcy tworzyła bardzo medialną parę. Niestety, jak to zwykle bywa w show biznesie, związek nie przetrwał próby czasu, a Karolina niedługo potem znalazła nową miłość - pochodzącego z Filipin modela, Daniela Kenji Matsunagę.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek chwali się nową miłością na Instagramie (ZDJĘCIA)

Od tej pory Pisarek chętnie obnosi się ze swoim wielkim uczuciem, wciąż umawiając się na ustawki z fotografami, którzy skwapliwie dokumentują romantyczne chwile zakochanych. We wtorek Karolina i Daniel wybrali się do jednego z warszawskich parków, gdzie nie szczędzili sobie czułości, trzymając się za ręce i co chwilę robiąc przystanki na kolejne sesje całowania.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia ze spaceru rozanielonej Karoliny Pisarek i jej ukochanego. Słodcy?

« Poprzednie 1/14

Rozanielona Karolina Pisarek z "Top Model" całuje się z chłopakiem na romantycznym spacerze

2Rozanielona Karolina Pisarek z "Top Model" całuje się z chłopakiem na romantycznym spacerze