Czwartek 21.02.2019 21:15

Isabel Marcinkiewicz recytuje wiersze w TVP i oskarża Kaza: "UKRYWA DOCHODY!"

Isabel Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz recytuje wiersze w TVP i oskarża Kaza: "UKRYWA DOCHODY!"W czwartek minęło dziesięć lat (!) od słynnego obściskiwania się na wizji Kazimierza Marcinkiewicza z ówczesną partnerką Isabel.

Zobacz: Pudelek przypomina: 10 lat temu (!) Isabel obściskiwała Kaza na antenie... Dzisiaj wysyła go do pracy

Po dekadzie medialnych przepychanek zakończonych rozwodem, żadne z nich raczej nie wspomina tego związku z rozrzewnieniem… Kością niezgody są alimenty, których wbrew zasądzonemu wyrokowi, Marcinkiewicz podobno nie płaci.

"Poetka z Brwinowa" chwyta się każdego sposobu, aby zmusić byłego męża do płacenia należnych kwot. Regularnie pisze na Facebooku dramatyczne apele, a ostatnio wystosowała też list otwarty do Moniki Olejnik.

Przypomnijmy: Isabel wysłała list otwarty do Moniki Olejnik, po którym "znajomy Kaza" przelał jej... 3 tysiące złotych!

Zdesperowana Isabel udała się do TVP, czego efektem był występ w programie Alarm. W programie przybliżono burzliwy związek Isabel i Marcinkiewicza. Kilkakrotnie wspomniano, że Kaz poparł nowo powstałą Koalicję Europejską. Zasugerowano też, że jako polityk jest osobą skompromitowaną, a za uchylanie się od alimentów grozi mu więzienie.

Isabel na początku programu wyrecytowała jeden ze swoich wierszy. Niestety, nie jesteśmy wystarczająco zaznajomieni z jej poezją, żeby napisać, jaki tytuł nosi utwór… Opowiedziała też o tym, co urzekło ją w Kazie.

Spokój, opanowanie... I myślę jakieś ładne słowa. No generalnie politycy mają to do siebie, że potrafią ładnie mówić - powiedziała.

Następnie opowiedziała o swojej dramatycznej sytuacji finansowej. Sąd zasądził alimenty w wysokości czterech tysięcy złotych miesięcznie, niestety przez półtora roku Iza, jak twierdzi, nie zobaczyła ani złotówki.

Celebrytka przedstawiła swoją teorię na temat tego, dlaczego tak się dzieje.

Komornik nie ma nawet skąd ściągnąć pieniędzy, nie ma pieniędzy na koncie, a jeśli nie ma pieniędzy na koncie, to tak by wyglądało, jakby on nie zarabiał. Chodzenie na basen, pojawianie się w restauracjach, styl życia, jaki prowadzi, no mówi jednak co innego, na pewno taką bezrobotną osobą jednak nie jest. To jest dla mnie oburzające. Wszystko wskazuje na to, że pan Marcinkiewicz ukrywa dochody! - grzmiała Isabel.

O luksusowym stylu życia miały zapewne świadczyć zdjęcia z Instagrama Marcinkiewicza, które pojawiły się w programie. Zobaczyliśmy na nich Kaza na basenie i w innych sytuacjach rzekomo świadczących o jego życiu ponad stan.

Pracownicy TVP próbowali skontaktować się z byłym premierem, ale ten zakończył rozmowę stwierdzeniem: "z telewizją reżimową nie rozmawiam".

Isabel o sprawie zawiadomiła Ministerstwo Sprawiedliwości, a na sam koniec znowu przeczytała wiersz. Jak myślicie, kiedy to się skończy?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (684)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 684
Odpowiedz
78 38
zgłoś
Gość 21.02.2019 21:27
To on nie jest z pisu?
Odpowiedz
149 56
zgłoś
gość 21.02.2019 21:27
kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem w dinozaura!
Odpowiedz
124 21
zgłoś
gość 21.02.2019 21:27
Była parka żenujących anty dorosłych.
Odpowiedz
676 40
zgłoś
;-) 21.02.2019 21:28
Gość: Po co ci to było chłopie
innym ku przestrodze!
Odpowiedz
70 15
zgłoś
Gość 21.02.2019 21:28
Jedyny właściwy komentarz to: XD.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 684