Sobota 23.02.2019 23:15

Wołejnio uderza w Przetakiewicz: "Historia z Joanną NIE JEST WARTA MOJEJ KSIĄŻKI, będą lepsze!"

Katarzyna Wołejnio Rinke Rooyens Joanna Przetakiewicz

Wołejnio uderza w Przetakiewicz: "Historia z Joanną NIE JEST WARTA MOJEJ KSIĄŻKI, będą lepsze!"

Rinke Rooyens i jego związki z kobietami to dzisiaj osobny rozdział polskiego show biznesu. Ojciec dziecka Kayah przez cztery lata pozostawał w związku małżeńskim z wokalistką. Okazało się, że dłużej niż ich małżeństwo trwała separacja, w której pozostawali aż do 2010 roku. Para rozstała się pokojowo, a "wyswobodzony" Rinke związał się z Malwiną Wędzikowską. Po kilku latach gorącego związku Rinke na swojej drodze spotkał "żonę Hollywood", Katarzynę Wołejnio.

Tę relację jednak należy uznać za przelotną, bowiem z blondynką z reality show spotykał się jedynie przez rok. Dziś przeżywa drugą młodość u boku Joanny Przetakiewicz, która pierwszy raz od czasów Jana Kulczyka zdecydowała się upublicznić związek z mężczyzną.

Rinke dzięki Przetakiewicz otwiera się na emocje: "Teraz mówię "kocham cię" regularnie. Wcześniej tego nie robiłem"

Tymczasem Wołejnio postanowiła napisać książkę, w której pojawi się też wątek Rooyensa. W rozmowie z portalem Agnieszki Jastrzębskiej zastrzegła jednak, że z fabuły wyklucza milionerkę:

Książka będzie o moim życiu. Będą wybrane różne historyjki z mojego życia ciekawe, które będą mogły czegoś nauczyć, coś podpowiedzieć, czy przekazać prawdę, że niektóre osoby na mnie się spojrzą. Będą przede wszystkim wątki miłosne. Historia z Joanną Przetakiewicz nie jest warta mojej książki, będą lepsze historie - powiedziała.

Cieszę się, bo Rinke potrzebuje takiej mocnej, niezależnej kobiety. Taką była też Kayah. Ja niestety byłam w momencie życia takim… mama mi umierała. Mama zmarła i to nie był najmocniejszy moment w moim życiu - dodaje, by po chwili wbić szpilę byłemu partnerowi:

(...) Do tego musi być odpowiedni facet żeby to zrozumiał. Jeśli osoba, nie ma prawa do żałoby, czy smutku, tylko musi skakać przed partnerem uśmiechnięta, to znaczy, że to nie jest ten związek - wyznała.

Myślicie, że jest zazdrosna o Joannę?

Zobacz też: Przetakiewicz dostała od Rooyensa 2002 RÓŻE! "Panowie, nie czujcie się onieśmieleni"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (200)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-200 z 200
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ania 24.02.2019 21:07
Jest boska, napewno znajdzie księcia na białym koniu.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 24.02.2019 21:19
Zazdrosna, zdesperowana wywłoka, która po latach wycierania się na kanapach bogatych mężczyzn została sama i nie ma dalej pomysłu na życie więc teraz będzie wyciągać nie interesujące nikogo bzdury.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gosc 24.02.2019 21:20
Fatalny ,wygląda jak Kukla ken
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 24.02.2019 21:27
Gość: Rinke rozstał się z Malwina bo ja nie bił tylko lał.
Ale dość długo jej to nie przeszkadzało, a może nawet wcale dopóki płacił...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Domino 24.02.2019 21:30
Nie wiem jak można być z takim kimś jak Rinke. Czepia się znanych kobiet.Nie mogę go słuchać. Jego polszczyzna jest dramatyczna. I nie chodzi o błędy, tylko sposób mówienia jak małe dziecko. Taką ciapa niemęska.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-200 z 200