Poniedziałek 25.02.2019 05:30

Oscary 2019: Zobaczcie kreacje gwiazd z czerwonego dywanu! (DUŻO ZDJĘĆ)

modapudelek Oscary Oscary 2019 Oscary kreacje Emma Stone Paweł Pawlikowski Małgosia Bela Charlize Theron Jennifer Lopez Lady Gaga

Oczy całego świata od kilku dni są zwrócone na Hollywood, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu po raz 91. przyznano nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Coroczne święto kina budzi emocje nie tylko w związku z listą zwycięzców, ale też za sprawą stylizacji na czerwonym dywanie. Oscarowe kreacje, planowane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, zdaniem wielu uchodzą za najważniejszy wyznacznik galowych trendów.

ZOBACZ: Oscary 2019: Billy Porter z serialu "Pose" przyszedł na galę w... SUKNI. Piękna?

Lista gości na niedzielnej gali robiła wrażenie. Do zdjęć pozowali Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela, a także Lady Gaga, błyszcząca Jennifer Lopez, Amy Adams oraz odmienione Emma Stone i Charlize Theron. Bradley Cooper, obsypany nominacjami za Narodziny gwiazdy, na czerwonym dywanie pojawił się w towarzystwie Iriny Shayk i mamy. Wzrok przykuwały Helen Mirren w soczystym odcieniu różu, Ashley Graham w czerni i Glenn Close, której złota kreacja tym razem nie zapowiedziała zwycięstwa.

ZOBACZ TEŻ: Oscary 2019: "Zimna Wojna" bez statuetek! Przegrała z "Romą"...

Zobaczcie zdjęcia z czerwonego dywanu. Kto wyglądał najlepiej?

« Poprzednie 1/60

Emma Stone, Paweł Pawlikowski, Małgosia Bela, Charlize Theron i Lady Gaga

2Emma Stone, Paweł Pawlikowski, Małgosia Bela, Charlize Theron i Lady Gaga

Getty Images, East News